Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Rusek pozostaje w Treflu Gdańsk na przyszły sezon

Paweł Rusek pozostaje w Treflu Gdańsk na przyszły sezon

fot. Cezary Makarewicz

Libero Trefla Gdańsk, Paweł Rusek, przez kolejny sezon reprezentować będzie żółto-czarne barwy. Zarówno zawodnik, jak i klub są zadowoleni z dotychczasowej współpracy i wspólnie podjęli decyzję o wypełnieniu dwuletniej umowy.

Paweł Rusek do Gdańska przeniósł się z zespołu Jastrzębskiego Węgla, z którym wywalczył między innymi srebrny i brązowy medal mistrzostw Polski, Puchar Polski, drugie miejsce w Klubowych Mistrzostwach Świata oraz drugie miejsce w Pucharze Challenge.

Libero żółto-czarnych w tym sezonie popisał się najlepszym przyjęciem spośród wszystkich gdańskich zawodników. Był podporą nie tylko w przyjęciu i obronie, ale także wzorem do naśladowania dla młodszych kolegów, którzy dzięki jego doświadczeniu mogli się wiele nauczyć. Po wygranym meczu 15. kolejki w Kielcach z Effectorem otrzymał od komisarza zawodów statuetkę dla najlepszego zawodnika.

Paweł to nie tylko jeden z najlepszych siatkarzy w kraju na swojej pozycji, ale również prawdziwy profesjonalista. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z jego gry, jak i z wypełniania pozostałych sportowych i marketingowych zadań stawianych przed zawodnikami. Cieszymy się, że nadal będzie grał dla Trefla Gdańsk – powiedział prezes gdańskiego zespołu Piotr Należyty.



 

źródło: sport.trefl.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-04-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved