Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Grand Slam Szanghaj: Turniej główny nie dla Łosiaka i Kantora

Grand Slam Szanghaj: Turniej główny nie dla Łosiaka i Kantora

Chińska przygoda duetu Łosiak/Kantor bardzo szybko dobiegła końca. Nasza młoda eksportowa para siatkarzy plażowych w pierwszej rundzie kwalifikacji walczyła z Niemcami Böckermann/Urbatzka i przegrała w dwóch krótkich setach.

Bartosz Łosiak i Piotr Kantor swój udział w turnieju Grand Slam w Szanghaju rozpoczęli od kwalifikacji, natomiast pary Fijałek/Prudel oraz Kądzioła/Szałankiewicz wystąpią w turnieju głównym. Młodzi polscy siatkarze w pierwszej odsłonie starali się walczyć z niemiecką dwójką Böckermann/Urbatzka, ale ostatecznie musieli uznać ich wyższość i ulegli 15:21. W drugiej partii siatkarze zza naszej zachodniej granicy nie dali już Polakom dojść do głosu i pewnie kontrolowali przebieg seta od pierwszej do ostatniej piłki. Set numer dwa zakończył się wynikiem 21:11 dla Niemców i spowodował nadspodziewanie szybkie odpadnięcie Łosiaka i Kantora z turnieju w Szanghaju.

Böckermann/Urbatzka – Łosiak/Kantor 2:0
(21:15, 21:11)