Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > ORLEN Liga: W Muszynie dementują plotki

ORLEN Liga: W Muszynie dementują plotki

fot. topvolley.ch

Siatkarki Banku BPS Muszynianki Fakro Muszyna zdobyły w sezonie 2012/2013 ORLEN Ligi brązowe medale. Bardzo szybko pojawiły się spekulacje odnośnie zmian w zespole. Krąży również informacja, że Bank BPS chce zakończyć współpracę z klubem.

Wszystkim plotkom i spekulacjom zaprzeczają Grzegorz Jeżowski, prezes zarządu Muszynianki, i Bogdan Serwiński, trener „mineralnych”.

To bzdura – powiedział krótko na łamach serwisu sport.pl prezes Jeżowski odnośnie informacji o zakończeniu współpracy z Bankiem BPS. – Prawda jest taka, że prowadzimy rozmowy ze sponsorami i nic nie jest jeszcze postanowione – dodał.

Bogdan Serwiński zaznaczył, że jeśli jakiekolwiek rozmowy zostaną sfinalizowane, to klub wyda oficjalny komunikat.Trener Muszynianki na chwilę obecną nie chce komentować spekulacji na temat zmian kadrowych. Mówi się bowiem, że do Chemika Police mają przejść Anna Werblińska i Agnieszka Bednarek-Kasza. Zmiany kadrowe uzależnione są od budżetu, a póki co, prowadzimy jeszcze rozmowy ze sponsorami – stwierdził Bogdan Serwiński.

źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-04-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved