Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Polonia Londyn walczy o tytuł mistrza Anglii

Polonia Londyn walczy o tytuł mistrza Anglii

fot. Jakub Górski

Po fenomenalnym sezonie drużyny żeńska i męska Polonii Londyn wywalczyły miejsca w finałach angielskiej ligi siatkarskiej Super8. Spotkania odbędą się w ten weekend, a przeciwnikiem obu drużyn będzie zespół Team Northumbria z Newcastle.

Na tym etapie rozgrywek drużyny grają dwa mecze w trakcie jednego weekendu 27 i 28 kwietnia 2013. Zespół, który wygra oba spotkania, zostaje mistrzem Anglii. Jeśli będzie 1:1, o tytule zadecyduje złoty set (do 15 punktów) rozegrany po drugim meczu.

Trener męskiego zespołu Polonii Londyn zapowiada, że jego podopieczni są bardzo zmotywowani przed sobotnio-niedzielnymi spotkaniami. – Ten sezon był dla nas udany i obfitował we wspaniałe wydarzenia – nie tylko sportowe. Powstanie Klubu Kibica Polonii Londyn i wsparcie od firmy DFDS Seaways – to wszystko sprawia, że gra nam się dużo łatwiej i jestem pewien, że zrobimy wszystko, żeby zapewnić wiele emocji kibicom. Teraz pozostaje nam postawienie kropki nad „i” i wygranie ligi – powiedział szkoleniowiec, Chris Hykiel.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-04-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved