Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Justyna Raczyńska: Dla mnie to podwójna radość

Justyna Raczyńska: Dla mnie to podwójna radość

fot. Tomasz Tadrała

Siatkarki Chemika Police wywalczyły awans do ORLEN Ligi. Dla Justyny Raczyńskiej, która występuje w barwach polickiego klubu już prawie dziesięć lat, to podwójna radość. Kilka lat temu razem z Chemikiem wywalczyła bowiem awans do I ligi.

Przyjmująca polickiego klubu podkreśliła, że jest bardzo szczęśliwa z powodu awansu do ORLEN Ligi. Dodała także, że w jej ocenie awans do najwyższej klasy rozgrywkowej zmienia wszystko.

W czym Justyna Raczyńska upatruje przyczyn awansu? – Najważniejsza była konsekwencja, z którą ekipa Mariusza Bujka sobie nie poradziła – skomentowała przyjmująca Chemika. – Mozolnie, spokojnie i systematycznie – tak pokonałyśmy nasze rywalki w finale – powiedziała o triumfie nad Jedynką Aleksandrów Łódzki.

Izabela Kowalińska, atakująca Chemika, ma nadzieję, że ambitne plany klubu będą miały przełożenie na rzeczywistość. – Ekstraklasa to bardzo wysoki poziom, zdecydowanie silniejszy niż pierwsza liga – podkreśliła zawodniczka. – Jednak klub budowany jest z myślą o przyszłości i liczymy na to, że uda nam się stworzyć coś dużego – dodała.Atakująca polickiej drużyny przyznała, że trzon zespołu ma być oparty na zawodniczkach, które stanowiły o sile drużyny w sezonie 2012/2013. Oczywiste są jednak także nowe transfery. – Przyjdą nowe zawodniczki, które dadzą trenerowi więcej możliwości – zakończyła Izabela Kowalińska.

*Rozmawiał Rafał Kuliga
Cały tekst przeczytasz w serwisie gs24.pl

źródło: gs24.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-04-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved