Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jacek Nawrocki żegna się ze Skrą Bełchatów

Jacek Nawrocki żegna się ze Skrą Bełchatów

fot. archiwum

Jacek Nawrocki nie poprowadzi drużyny PGE Skry Bełchatów w nowym sezonie. - Umowa trenera z klubem nie zostanie przedłużona - powiedział prezes Skry Konrad Piechocki. Miejsce Nawrockiego ma zająć były zawodnik Skry - Miguel Falasca.

Jacek Nawrocki prowadził bełchatowski zespół przez cztery ostatnie sezony, a wcześniej przez wiele lat pełnił funkcję drugiego trenera. Z jego osobą łączą się wszystkie sukcesy Skry – siedem tytułów mistrza Polski, sześć Pucharów Polski, Superpuchar Polski oraz medale Ligi Mistrzów i Klubowych Mistrzostw Świata.

Jacek Nawrocki przez wiele lat pracował w naszym klubie i miał bardzo znaczący wpływ na jego sukcesy. Dzisiejszej decyzji w żaden sposób nie należy tłumaczyć brakiem medalu w PlusLidze. Uznaliśmy, że przyszedł czas, w którym zespół musi dostać nowego dowódcę. Przypomnę, że kiedyś zrobiliśmy to nawet po wygraniu mistrzostwa Polski, gdy ze Skrą pożegnał się Ireneusz Mazur, a zastąpił go Daniel Castellani – powiedział Konrad Piechocki.

Razem z Jackiem Nawrockim z PGE Skry odchodzi również Maciej Bartodziejski, który pełnił funkcję drugiego trenera. – Jestem bardzo zadowolony z pracy Jacka i Maćka. Uznaliśmy jednak, że zespół potrzebuje nowego impulsu i że właśnie teraz taka decyzja jest dla niego najlepsza – dodał prezes Skry Bełchatów.Na razie nie wiadomo jeszcze kto będzie trenerem PGE Skry. – W mediach padają różne nazwiska, część trenerów, o których czytam, była w kręgu naszych zainteresowań, a część nie. W poniedziałek poinformujemy, kto poprowadzi nasz zespół – zakończył prezes Piechocki.

Jednak dziennikarzom serwisu sport.pl udało się dowiedzieć, że następcą Nawrockiego będzie Miguel Falasca, który postanowił zakończył karierę zawodniczą.

źródło: gazeta.pl, skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-04-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved