Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Budowlani Łódź bez szkoleniowca

Budowlani Łódź bez szkoleniowca

fot. archiwum

Także w ORLEN Lidze rozpoczęły się ruchy kadrowe. Po trzech latach pracy Maciej Kosmol pożegnał się z Budowlanymi Łódź. Teraz będzie asystentem Piotra Makowskiego, nowego selekcjonera żeńskiej reprezentacji Polski.

W łódzkim klubie Maciej Kosmol rozpoczął pracę w 2010 roku. Na początku pełnił funkcję statystyka i asystenta Wiesława Popika. W poprzednim sezonie w trakcie rozgrywek zastąpił pierwszego szkoleniowca Włocha Mauro Massaciego. Drużyna prowadzona przez Kosmola zajęła ósme miejsce. W tym roku łodzianki zakończyły rundę zasadniczą na szóstej pozycji, ale w play-off spisały się słabo i ostatecznie uplasowały się na siódmym miejscu.

Nowy szkoleniowiec żeńskiej reprezentacji, Piotr Makowski, zaproponował Kosmolowi współpracę. Na początku trener Budowlanych chciał łączyć obie funkcje. Jednak ze względów rodzinnych zrezygnował z pracy w klubie. – Okres, jaki spędziłem w tym klubie, będę zawsze miło wspominał. Dużo się nauczyłem i zdobyłem cenne doświadczenie. Długo myślałem nad tym, czy jakoś mógłbym połączyć te dwa stanowiska. Przeważyły jednak względy rodzinne, które są dla mnie najważniejsze – powiedział Kosmol.

* więcej w serwisie gazeta.plźródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-04-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved