Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga M: Warta Zawiercie w miejsce Spodka Katowice

II liga M: Warta Zawiercie w miejsce Spodka Katowice

fot. archiwum

W połowie kwietnia KS Spodek Katowice i SKS Warta Zawiercie doszły do porozumienia, na mocy którego katowicki klub przekazał Warcie drugoligowy zespół siatkarzy. W nowym sezonie II ligi mężczyzn będzie występował zatem Aluron Warta Zawiercie.

Umowa dwóch klubów nie wpłynęła znacznie na sytuację w drużynie. Większość z zawodników broniących dotychczas barw Spodka Katowice postanowiła pozostać w drużynie Warty Zawiercie. Już teraz prowadzone są rozmowy z zawodnikami mającymi dodatkowo wzmocnić nowy drugoligowy zespół. To jeszcze nie koniec działań Warty Zawiercie. Klub chce zgłosić drugi skład zespołu do rozgrywek III ligi. Miałby on w nich występować pod nazwą Aluron Warta Zawiercie II.

Spodek Katowice zakończył niedawno sezon 2012/2013. W grupie drugiej II ligi katowiccy siatkarze zakończyli rozgrywki na szóstym miejscu, a do walki w dalszej części sezonu zabrakło im trzech punktów. Rozgrywki rozpoczęli od serii trzech porażek, a w sumie w całym sezonie Spodek odniósł w 22 meczach 10 wygranych.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-04-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved