Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Jarosław Kuba: Naszym celem jest utrzymanie tego zespołu

Jarosław Kuba: Naszym celem jest utrzymanie tego zespołu

fot. archiwum

Siatkarki AZS-u KSZO Ostrowiec Św. zakończyły już sezon 2012/2013. Uplasowały się na czwartej pozycji, która satysfakcjonuje nie tylko zespół i trenera, ale także zarząd. - Odnieśliśmy spory sukces sportowy - powiedział Jarosław Kuba, prezes AZS-u KSZO.

Prezes ostrowskiego klubu podkreślił, że zarząd był krytykowany przed sezonem za sposób kompletowania zespołu, więc tym bardziej cieszy się z 4. miejsca. – Założyliśmy sobie trzyletni plan budowy drużyny i będziemy chcieli go kontynuować. Jeśli w przyszłym sezonie powtórzymy rezultat z tego roku, będziemy usatysfakcjonowani – dodał.

Jarosław Kuba zapowiedział, że zarząd chce przed kolejnym sezonem uniknąć rewolucji kadrowej. – Naszym celem jest utrzymanie tego zespołu i pozyskanie wartościowych zmienniczek, które mogłyby wzmocnić drużynę, wchodząc z kwadratu – powiedział o celach na najbliższy czas.

Trener Dariusz Parkitny komplementował swoje podopieczne za walkę w każdym meczu oraz stworzenie zgranego teamu. – Przed sezonem wielu skazywało nas na walkę o utrzymanie – przypomniał szkoleniowiec. – Okazało się, że nawet z problemami kadrowymi, z jakimi się borykaliśmy, głównie na pozycji środkowej, można ugrać coś więcej.*Autorem tekstu jest Kamil Jóźwik
Więcej w serwisie sport.pl

źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-04-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved