Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Andrea Giani będzie kontynuował pracę we Włoszech

Andrea Giani będzie kontynuował pracę we Włoszech

fot. FIVB

Nie tak dawno media spekulowały na temat rzekomego zainteresowania Skry Bełchatów osobą Andrei Gianiego. Sam zainteresowany i Konrad Piechocki zaprzeczyli tym plotkom i, jak się okazało, ten wybitny były zawodnik pozostanie na kolejny rok w ojczyźnie.


– Nie rozmawiałem z prezesem Skry na temat kontraktu, a jedynie ze swoim agentem odnośnie sytuacji w Bełchatowie. Otrzymałem jednak kilka innych ofert, a jeżeli ktoś ze Skry skontaktuje się ze mną w sprawie objęcia przeze mnie tej drużyny, z pewnością rozważę tę propozycję i być może ją przyjmę –
mówił nie tak dawno w rozmowie ze Strefą Siatkówki Andrea Giani. – Jeśli mówimy o Włoszech, to pojawiło się kilka propozycji kontraktu. Bardzo chciałbym zostać w Italii – dodał.

Jak się okazało, Andrea Giani nie rozpocznie swojej zagranicznej przygody, bowiem na kolejny sezon pozostanie w swej ojczyźnie. Z jednym z najbardziej utytułowanych zawodników do porozumienia doszli decydenci Marmi Lanza Verona, podpisując z nim umowę opiewającą na sezon 2013/2014. Giani na ławce trenerskiej zastąpił Bruno Bagnoliego, który był szkoleniowcem Marmi Lanza od 2009 roku. Tego sezonu jednakże młodszy z braci Bagnolich nie może zaliczyć do udanych, bowiem jego podopieczni, przegrywając mecz za meczem, zakończyli rozgrywki Serie A na ostatnim, 12. miejscu w tabeli, w związku z czym zarząd postanowił zakończyć z nim współpracę i postawić na byłego trenera Casy Modena i M. Roma Volley.

źródło: inf. własna, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-04-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved