Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > G. Łomacz: Na zgrupowanie kadry jadę bez większego ciśnienia

G. Łomacz: Na zgrupowanie kadry jadę bez większego ciśnienia

fot. archiwum

Grzegorz Łomacz i Wojciech Żaliński z Lotosu Trefla Gdańsk otrzymali od Andrei Anastasiego bilety do szerokiej kadry Polski. Obaj młodzi zawodnicy podkreślają, że znają swoje możliwości i na zgrupowanie reprezentacji pojadą bez poczucia presji.

Zanim Andrea Anastasi ogłosił listę zawodników powołanych do szerokiej kadry, w kuluarach wiele mówiło się, że Paweł Zagumny dołączy do zespołu dopiero przed mistrzostwami Europy. Czy wobec tego szanse Grzegorza Łomacza na występy w meczach oficjalnych reprezentacji rosną? Sam zawodnik podkreśla, że taką samą możliwość mają inni powołani rozgrywający. – Każdy z nas zna swoje możliwości, ale ostateczna decyzja należeć będzie do trenera – powiedział Grzegorz Łomacz.

Zawodnik Trefla Gdańsk dodał, że na zgrupowanie kadry pojedzie bez ciśnienia na rywalizację. – Na zgrupowanie kadry jadę bez większego ciśnienia. Po raz kolejny traktuję to jako fajną przygodę, w trakcie której mogę potrenować z najlepszymi siatkarzami – powiedział rozgrywający w rozmowie z serwisem sport.trojmiasto.pl.

Z podobnym nastawieniem na wspólne treningi reprezentacji uda się Wojciech Żaliński, kolega Łomacza z drużyny. – Fajnie, że będę mógł spędzić część wakacji, grając w siatkówkę na najwyższym poziomie.Przyjmujący dodał, że oczywiście postara się powalczyć o miejsce w kadrze na spotkania oficjalne, ale jest świadomy, że konkurencja jest bardzo mocna. – Moje szanse na dostanie się do głównej drużyny są niewielkie. Bartosz Kurek, Michał Winiarski, Michał Ruciak oraz Michał Kubiak są praktycznie nie do ruszenia.

źródło: inf. własna, sport.trojmiasto.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-04-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved