Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Tomasz Wasilkowski: Trzeba się stale rozwijać

Tomasz Wasilkowski: Trzeba się stale rozwijać

fot. archiwum

Ślepsk Suwałki poniósł w sobotę trzecią porażkę z BBTS-em Bielsko-Biała i odpadł z rywalizacji o awans do ekstraklasy. Na pomeczowej konferencji trener Tomasz Wasilkowski oraz kapitan Wojciech Winnik mówili m.in. o swojej przyszłości w szeregach Ślepska.

Pochodzę z Suwałk i oczywiście, że chciałbym tu dalej zostać, grać i rozwijać się osobiście, ale też rozwijać klub. Klub nadal wymaga dużo pracy – powiedział po ostatnim meczu z BBTS-em Wojciech Winnik, kapitan ekipy Ślepska. – Tylko muszą zostać spełnione pewne warunki. Musimy wzmocnić nas z każdej strony. Jeżeli chcemy wykonać mały kroczek do przodu, to trzeba się wzmocnić organizacyjnie, finansowo i jako zespół. Wiele czynników musimy poprawić – dodał.

Kapitan Ślepska optymistycznie patrzy w przyszłość zarówno swoją, jak i zespołu. – Ja jestem przekonany, że znajdziemy poparcie, będziemy mogli to kontynuować i ja będę mógł w tym projekcie uczestniczyć.

Pracę w Suwałkach chce kontynuować również Tomasz Wasilkowski.Jeżeli chodzi o mnie, to założenie pracy było w perspektywie dwóch, trzech lat. Uważam, że tę pracę, którą rozpoczęliśmy, trzeba kontynuować przy drobnych korektach, natomiast nikt jeszcze z nami nie rozmawiał i nie wiemy za bardzo na czym stoimy. Jeżeli chodzi o mnie i Mateusza [Mielnika – przyp. red.], to chcielibyśmy to kontynuować, bo w niektórych spotkaniach pokazaliśmy, że ta praca przynosi efekty – podkreślił szkoleniowiec.Trener Wasilkowski dodał również, że pewnych rzeczy klub nie jest w stanie zrealizować od razu. – Niestety pewnych rzeczy się nie przeskoczy od razu. Robiliśmy raport, który daliśmy panom prezesom – drużyna poszła zdecydowanie do przodu. Dzięki temu są play-off, ale zabrakło na coś dalej – podsumował. – Może w przyszłym roku po zmianach i utrzymaniu systemu pracy będziemy mogli powalczyć o coś więcej, ale do tego trzeba dążyć. Musimy się ciągle rozwijać, bo jeżeli staniemy w miejscu, to będziemy coraz słabsi.

źródło: inf. własna, suwalki24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-04-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved