Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Łukasz Wiśniewski: Każdej drużynie daję po 50 procent szans

Łukasz Wiśniewski: Każdej drużynie daję po 50 procent szans

fot. Sabina Bąk

Piąty mecz zadecyduje o tym, który zespół - Asseco Resovia Rzeszów czy ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - zdobędzie tytuł mistrza Polski. - Musimy być cały czas pozytywnie naładowani - mówi w rozmowie z serwisem sport.pl Łukasz Wiśniewski, środkowy ZAKSY.

Zespół z Kędzierzyna-Koźla w weekend zaprezentował dwie różne twarze. Po sobotniej porażce drużyna odbyła spotkanie, które w niedzielę zaowocowało dużo lepszą grą. Każdy z zawodników naładowany był pozytywną energią. Łukasz Wiśniewski podkreślił, że tak jego zespół zawsze powinien rozpoczynać mecze. – Nie możemy grać na tzw. „stójkę”, musimy być cały czas pozytywnie naładowani, to nam daje kopa.

Mistrza Polski sezonu 2012/2013 wyłoni piąty mecz, który zostanie rozegrany w Kędzierzynie-Koźlu. Według środkowego ZAKSY własna hala nie będzie miała w tym pojedynku żadnego znaczenia, choć z pewnością będzie pełna miejscowych kibiców. – Na pewno więcej kibiców będzie nas dopingować, ale to może nie mieć znaczenia. Resovia to bardzo mocna drużyna i wątpię, żeby inna hala im przeszkadzała.

Łukasz Wiśniewski dodał także, że w piątym meczu tylko jedno jest pewne. – W sobotę to się już na pewno zakończy.Rozmawiał Marcin Lew
Cały wywiad w serwisie sport.pl

źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-04-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved