Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Radosław Panas zostanie na ławce trenerskiej AZS-u Olsztyn?

Radosław Panas zostanie na ławce trenerskiej AZS-u Olsztyn?

fot. archiwum

Dla olsztynian sezon ligowy nie skończył się najlepiej. Czy po sezonie zmiany kadrowe dotkną sztab szkoleniowy? Sporo wskazuje, że Radosław Panas pozostanie w Olsztynie. - Radek otrzymał propozycję przedłużenia kontraktu  - mówi Mariusz Szyszko.

Miniony sezon był dla Radosława Panasa jednym z najtrudniejszych w trenerskiej karierze. Drużyna, która miała awansować do rundy play-off (czołowa ósemka PlusLigi) nie tylko nie zrealizowała celu, ale rywalizację zakończyła na ostatnim, 10. miejscu w tabeli. Lepsi od olsztynian okazali się nawet siatkarze AZS Częstochowa, którzy dysponowali najmłodszym składem w całych rozgrywkach.

Nie sprawdziły się też transfery dokonane przez klub, jak chociażby pozyskanie brazylijskiego przyjmującego Rafaela Batisty da Silva czy norweskiego rozgrywającego Jonasa Kvalena. Nic więc dziwnego, że obaj panowie zaraz po zakończeniu sezonu pożegnali się z klubem. – Po prostu zdecydowałem, że ci gracze nie są już niezbędni na treningach – mówił dla olsztyn.sport.pl Radosław Panas, trener Indykpolu AZS. – Raczej nie wrócą już do Olsztyna. Rozliczyli się ze wszystkiego, więc nasze drogi się rozeszły. Nie było sensu, żeby z nami tutaj przebywali, choć jeszcze przez jakiś czas będziemy razem trenować.

Zanim rozpocznie się budowa nowej drużyny, trzeba zdecydować, kto ją poprowadzi w kolejnych rozgrywkach. Zarząd Indykpolu AZS chciałby zatrzymać Radosława Panasa. W środę trener otrzymał propozycję nowej umowy. – Daliśmy sobie czas do czwartku. Teraz czekamy na jego decyzję – mówi Mariusz Szyszko, prezes klubu.* autorem jest Michał Koronowski

* więcej na sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-04-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved