Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Jurij Czerednik zwolniony. Santilli w miejsce Prandiego?

Jurij Czerednik zwolniony. Santilli w miejsce Prandiego?

fot. archiwum

Dynamo Moskwa nie może zaliczyć tego sezonu do udanych. Ekipa Bartosza Kurka odpadła w 1/8 finału Superligi, w związku z czym zarząd klubu postanowił zweryfikować pracę Jurija Czerednika. Zmiany na stołku trenerskim szykują się też w Andreoli Latina.

Dynamo Moskwa w 1/8 finału Superligi musiało uznać wyższość Biełogorie Biełgorod, w efekcie czego stołecznym pozostała walka o miejsca 9-16. Taki wynik nie zadowolił przede wszystkim włodarzy klubu, którzy zdecydowali się zweryfikować pracę Jurija Czerednika. Decyzja mogła być tylko jedna. Tamtejsi decydenci postanowili dziś, iż po czterech latach zakończą współpracę z tym szkoleniowcem. Schedę po nim przejął dotychczasowy drugi trener, Olieg Antonow, który poprowadzi zespół do końca sezonu.

Niepewna jest także przyszłość trenera Andreoli Latina, Silvano Prandiego. – Nie sądzę, aby prezydent oraz zarząd klubu widzieli mnie w klubie w przyszłym sezonie – powiedział Prandi. Przypomnijmy, iż ekipa Jakuba Jarosza odpadła w ćwierćfinale walki o scudetto, w którym jej rywalem był aktualny mistrz kraju, Lube Banca Macerata. Najpoważniejszym kandydatem na następcę Prandiego jest Roberto Santilli, który w sezonie 2000/2001 oraz od stycznia 2004 do października 2005 roku pełnił rolę pierwszego trenera zespołu z Latiny.

źródło: inf. własna, vcdynamo.ru, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-04-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved