Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Makare Wilson: Jesteśmy zawstydzone tym, co pokazałyśmy

Makare Wilson: Jesteśmy zawstydzone tym, co pokazałyśmy

fot. archiwum

Impel Wrocław nie bez trudu pokonał w sobotę Budowlanych Łódź. Trener Tore Aleksandersen nie szczędził swojemu zespołowi gorzkich słów, stwierdził nawet, że był to najgorszy mecz Impelu pod jego wodzą.

Sylwia Pycia, kapitan Budowlanych Łódź i trener Maciej Kosmol gratulowali Impelowi Wrocław zwycięstwa. – Nie wiem, czy ten mecz podobał się kibicom. Było to trudne spotkanie, zarówno dla nas, jak i dla drużyny z Wrocławia. Popełniłyśmy bardzo dużo błędów własnych. To właśnie największy mankament naszej gry – zbyt wiele punktów oddałyśmy wrocławiankom bez walki. Miałyśmy też problemy ze skończeniem ataku, a mimo to niewiele zabrakło nam do zwycięstwa. Myślę, że jeśli się zmobilizujemy, jesteśmy w stanie doprowadzić do trzeciego spotkania – mówiła Pycia. Trener Kosmol natomiast zwrócił uwagę przede wszystkim na problemy w ataku. – Zdobyliśmy tym elementem prawie 20 punktów mniej od wrocławianek, a wiemy, że w siatkówce atak jest kluczowy. Możemy być zadowoleni z naszego bloku i zagrywki, ale słaby atak znów zadecydował o porażce. Chciałbym pogratulować Katarzynie Koniecznej, która praktycznie sama wygrała wrocławiankom piąty set.

We wrocławskim zespole cieszyli się przede wszystkim z wygranej, natomiast nie ze stylu gry. – Z jednej strony cieszymy się ze zwycięstwa, ale z drugiej strony jesteśmy zawstydzone tym, co pokazałyśmy. Nie potrafiłyśmy zagrać równo przez cały mecz. Teraz koncentrujemy się na spotkaniu w Łodzi, będziemy pracować, żeby tam zaprezentować się lepiej. W imieniu całego zespołu chciałabym podziękować naszej wspaniałej publiczności za doping i wsparcie – stwierdziła Makare Wilson. Gorzkich słów nie szczędził trener Tore Aleksandersen. – Myślę, że to było najgorszy mecz Impelu, odkąd prowadzę ten zespół. Jeśli mamy wygrać kolejne mecze, musimy wrócić do swojej dobrej gry, zrozumieć po co tu jesteśmy i że sezon jeszcze się nie skończył. Wciąż mamy ważny cel do zrealizowania. Chcemy zająć piąte miejsce, ale musimy udowodnić na parkiecie, że na nie zasłużyliśmy.

źródło: impelwroclaw.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-04-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved