Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Chemik Police przygotowuje się już do decydującego starcia

Chemik Police przygotowuje się już do decydującego starcia

fot. Tomasz Tadrała

Wczoraj, tj. we wtorek, podopieczne Mariusza Wiktorowicza wróciły po świątecznej przerwie do treningów i rozpoczęły przygotowania do półfinałowych zmagań rundy play-off z Eliteskami AZS UE Kraków. Jak na razie prowadzą w nich 2:0.

Zajęcia rozpoczęliśmy od ciężkiej siłowni, kontynuując tym samym wcześniejszy etap przygotowań. W mikrocyklu tygodniowym mamy zaplanowane w sumie dwa treningi siłowe. Czwartkowa siłownia będzie nastawiona na trening dynamiczny z obciążeniami na poziomie 80% przygotowujący nas konkretnie pod zespół z Krakowa – powiedział Maciej Zając, trener przygotowania fizycznego Chemika Police.

Na popołudniowym treningu zawodniczki pod okiem sztabu szkoleniowego intensywnie trenowały w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach. – Wróciliśmy po przerwie świątecznej do pracy. Jak widać humory wszystkim dopisują. Jestem zadowolony, że dziewczyny miały kilka dni wolnego więcej i czas spędzony z najbliższymi pozwoli im teraz lepiej skoncentrować się przed jakże ważnym spotkaniem w Krakowie – powiedział Mariusz Wiktorowicz, szkoleniowiec Chemika Police.

Z zespołem trenowała już libero Aleksandra Krzos, której z powodu drobnej kontuzji pleców zabrakło w spotkaniach półfinałowych rozgrywanych przed tygodniem w Policach.źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-04-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved