Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka akademicka > Siatkarze z Zielonej Góry myślą o medalu AMP

Siatkarze z Zielonej Góry myślą o medalu AMP

fot. archiwum

- Podeszliśmy do turnieju bardzo skoncentrowani, bo chcieliśmy go wygrać. Udało się. Teraz mamy kolejny cel i jedziemy dalej - mówi Tomasz Paluch, trener akademików z Zielonej Góry. - Chcemy dobrze wypaść w półfinale - dodaje.

Zielonogórscy siatkarze bez większych problemów przebrnęli przez wojewódzkie kwalifikacje Akademickich Mistrzostw Polski i przygotowują się już do turnieju półfinałowego, który odbędzie się w dniach 18-21 kwietnia w Legnicy. – Podeszliśmy do eliminacji wojewódzkich bardzo skoncentrowani, bo chcieliśmy wygrać. Udało się. Teraz mamy kolejny cel i jedziemy dalej. Nasi wszyscy zawodnicy są studentami. Jadąc na takie imprezy, promujemy naszą uczelnię. Chcemy dobrze wypaść w półfinale w Legnicy – podkreśla trener Paluch.

– Już od kilku lat jest taka sytuacja, że jeżeli wygrywa ktoś w naszej strefie, to przeważnie zdobywa medale w finale – zauważa szkoleniowiec. – Grają tam bardzo silne zespoły, które posiadają w swych szeregach zawodników z pierwszej ligi. Na pewno czeka nas trudne zadanie, ale postawiliśmy sobie taki cel, żeby być w czwórce. Zobaczymy jak się to potoczy – kończy Tomasz Paluch.

źródło: inf. własna, Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka akademicka

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-04-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved