Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Dragan Travica: Moja sytuacja jest klarowna

Dragan Travica: Moja sytuacja jest klarowna

fot. archiwum

Sezon ligowy jeszcze nie dobiegł końca, a już pojawiają się pierwsze doniesienia transferowe. - Mam  jeszcze ważny kontrakt z Lube i nie podpisywałem żadnej innej umowy - wszelkie spekulacje ucina przymierzany do Skry Bełchatów Dragan Travica.

Bardzo chciałbym spróbować swoich sił za granicą i z całą pewnością kiedyś w mojej karierze przyjdzie taki dzień, że wyjadę z Włoch, by grać w obcej lidze. Mam nadzieję, że uda mi się wyjechać i współpracować z moim ojcem. Już kiedy trenował Resovię Rzeszów, miałem możliwość spełnić to marzenie, ale niestety nie wyszło – mówił nie tak dawno w rozmowie ze Strefą Siatkówki Dragan Travica.

Włoskie media kilka dni temu rozpoczęły spekulacje odnośnie przyszłości tego niespełna dwudziestosiedmioletniego rozgrywającego z chorwackimi korzeniami. Ponoć Draganem Travicą zainteresowana jest Skra Bełchatów. Tamtejsi decydenci po sezonie najprawdopodobniej pożegnają się z dotychczasowym trenerem, Jackiem Nawrockim, a wśród kandydatów na przejęcie po nim schedy wymieniani są Andrea Giani oraz dobrze znany w Polsce, były szkoleniowiec Resovii Rzeszów, Ljubomir Travica. Rozgrywający Squadra Azzurra oraz mistrza Włoch miałby zatem okazję spełnić swoje marzenie i współpracować z ojcem. Kolejnym motywem, dla którego młody Travica miałby skusić się na ofertę klubu z Bełchatowa, jest aspekt ekonomiczny.

Sam zainteresowany nie potwierdził jednak owych doniesień. Co więcej, kontrakt z Lube Bancą Marche Macerata obowiązuje go jeszcze przez kolejny sezon. – W ostatnich dniach krążyły różne pogłoski na temat mojej przyszłości. Mam jednak jeszcze ważny kontrakt z Lube i nie podpisywałem żadnej innej umowy. Moja sytuacja jest w tej chwili klarowna, skupiam się, podobnie jak cały zespół, na play-off. Obecnie znajdujemy się w trakcie najpiękniejszego i najbardziej emocjonującego fragmentu sezonu i jedyne, czego chcę, to wygrać coś razem z Lube Bancą. Później będę myślał o innych rzeczach – skomentował Travica. 

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-04-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved