Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Radomianie wrócili do treningów

Radomianie wrócili do treningów

fot. archiwum

W poniedziałek siatkarze Czarnych spotkali się w hali MOSiR-u na treningu. - Za kilka dni czeka nas dwumecz rundy play-off, dlatego na dłuższe świętowanie nie mogliśmy sobie pozwolić - podkreśla Wojciech Stępień, trener drużyny z Radomia.

Szkoleniowiec zapewnia, że w obliczu zbliżającej się dużymi krokami najważniejszej fazy rozgrywek I ligi, zachowanie dotychczasowego cyklu treningowego jest niezbędnym czynnikiem. – Po piątkowym dopołudniowym treningu zawodnicy otrzymali dwa dni wolnego. Jestem przekonany, że mieli odpowiednio dużo czasu, aby nacieszyć się pobytem wśród najbliższych – zapewnia Wojciech Stępień.

Po zakończeniu rundy zasadniczej zawodnicy ponownie zajęli się „ładowaniem akumulatorów”. Tradycyjnie dużo czasu spędzali na siatkarskim parkiecie, trenerzy zarządzili też więcej ćwiczeń na siłowni. – Byliśmy w mocniejszym treningu, ale to już historia – przyznaje szkoleniowiec. – W nadchodzących dniach dawka będzie mniejsza. Wszystko po to, aby optymalną formę osiągnąć na mecze fazy play-off. Na obecnym etapie to absolutny priorytet. Wojciecha Stępnia cieszy fakt, że nikt z 14-osobowej kadry nie narzeka na kontuzje.

Czarni rywalizację w fazie play-off rozpoczynają od potyczek z Kęczaninem Kęty. Dwumecz z ósmym zespołem sezonu zasadniczego odbędzie się już w najbliższy weekend. – Była propozycja, aby niedzielny mecz rozegrać w godzinach przedpołudniowych. Głównie z uwagi na kibiców uznaliśmy, że lepiej będzie, jeżeli zarówno pierwsze, jak i drugie spotkanie rozpocznie się o godz. 17 – informuje Wojciech Stępień.



źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-04-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved