Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Jolanta Studzienna: Czekamy z niecierpliwością na kolejne mecze

Jolanta Studzienna: Czekamy z niecierpliwością na kolejne mecze

fot. archiwum

Kibice zgromadzeni wczoraj w legionowskiej hali ponownie byli świadkami triumfu siatkarek Legionovii. Podobnie jak w piątek, miejscowe zakończyły rywalizację wynikiem 3:0, wychodząc tym samym na prowadzenie w batalii o dziewiąte miejsce ORLEN Ligi.

Po meczu trener AZS-u Białystok, Jacek Malczewski, przyznał, że spotkania w Legionowie miały wyglądać zupełnie inaczej. – Ten mecz nie wyglądał z naszej strony tak, jak byśmy sobie tego życzyli. Przegrywamy 1:2. Na razie każdy z nas wykorzystał atut własnej hali i teraz mam nadzieję, że zostanie to podtrzymane. Mamy dwa tygodnie, które musimy solidnie przepracować. Zapraszamy do Białegostoku na ciężki bój. Z kolei Jolanta Studzienna, szkoleniowiec siatkarek z Legionowa, stwierdziła, że zespół z niecierpliwością czeka na kolejne rozgrywki. – Jestem bardzo dumna z dziewczyn, zagrały fajną siatkówkę. Stanęłyśmy na wysokości zadania. Mamy jeszcze rezerwy w pewnych elementach, ale myślę, że wszystko jest do wytrenowania. Za dwa tygodnie nasza gra powinna wyglądać zdecydowanie lepiej. Czekamy z niecierpliwością na kolejne mecze i przyjmujemy zaproszenie do Białegostoku.

Kapitan białostockiej drużyny, Ewelina Polak, po raz kolejny pogratulowała przeciwniczkom świetnej gry, uznając przy tym niedyspozycję swojego zespołu. – Niestety, po raz kolejny muszę pogratulować drużynie z Legionowa. Zagrały dobry mecz na tle słabo grającej naszej ekipy. U nas przeważyła masa błędów własnych. Mamy nadzieję, że w Białymstoku będzie inaczej. Wrócimy do tego, co pokazałyśmy tydzień temu i postawimy trudniejsze warunki – zapewniła rozgrywająca AZS-u. Tymczasem Kinga Bąk podkreślała, że po dwóch kolejnych zwycięstwach nie można popadać w euforię, bo jeszcze nie wszystko zostało rozstrzygnięte. – Cieszę się z wygranej 3:0. Zagrałyśmy jeszcze lepszą siatkówkę niż dzień wcześniej. Rywalki mają trudną zagrywkę, jednak popełniały błędy, bo musiały ryzykować w tym elemencie, a my sobie z tym poradziłyśmy. Jedziemy do Białegostoku, prowadząc 2:1, ale jeszcze nie ma się z czego cieszyć, bo trzeba wygrać dwa mecze, żeby walczyć dalej – zakończyła kapitan Legionovii.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-03-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved