Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Katarzyna Bryda odeszła z Budowlanych Łódź

Katarzyna Bryda odeszła z Budowlanych Łódź

fot. archiwum

Jak informuje serwis sport.pl, Katarzyna Bryda na własną prośbę przerwała treningi i tym samym zakończyła grę w Budowlanych Łódź. Wychowanka UKS-u Culmena Chełmno od 2009 roku reprezentowała barwy łódzkiego klubu.

23-letnia siatkarka przed pierwszymi meczami fazy play-off z Aluprofem Bielsko-Biała oznajmiła trenerowi Maciejowi Kosmolowi, że nie zamierza dłużej występować w Budowlanych. Swoją niespodziewaną decyzję tłumaczyła ponoć tym, że nie jest w stanie pomóc drużynie w trakcie finałowej części rozgrywek. Inna sprawa, że w ostatnich spotkaniach oraz na treningach na obozie w Spale spisywała się bardzo słabo. Poza tym, w obecnym sezonie nie potrafiła wywalczyć sobie miejsca w podstawowej szóstce. Ostatecznie do Bielska-Białej zawodniczka nie pojechała i nie bierze udziału w zajęciach z drużyną.

Katarzyna Bryda już w ubiegłym roku zastanawiała się czy pozostanie w zespole Budowlanych Łódź. – Jeszcze nie wiem, czy zostanę w Łodzi. Proszę tego nie traktować jako deklaracji, że chcę odejść, ale potrzebuję jeszcze trochę czasu, żeby to wszystko spokojnie przemyśleć – mówiła zawodniczka w marcu 2012 roku w Expressie Ilustrowanym.

Więcej w serwisie sport.plźródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-03-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved