Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Olieg Achrem: Delecta jest bardzo wymagającym przeciwnikiem

Olieg Achrem: Delecta jest bardzo wymagającym przeciwnikiem

W półfinałowej rywalizacji pomiędzy Asseco Resovią Rzeszów a Delectą Bydgoszcz jest remis 1:1. - Jesteśmy zadowoleni, bo przecież mogliśmy też wracać do Rzeszowa z niczym - przyznał Olieg Achrem, kapitan rzeszowian.

Serię potyczek półfinałowych siatkarze Resovii rozpoczęli od porażki. Niewiele jednak zabrakło podopiecznym Andrzeja Kowala do wygranej. Zespół wyciągnął szybkie wnioski i dzień później odniósł zwycięstwo, tracąc tylko jednego seta. – W obu meczach była zacięta walka, w sumie graliśmy blisko sześć godzin. Emocji było sporo i mecze kosztowały nas dużo zdrowia, dlatego ta poniedziałkowa wygrana jest bardzo cenna – podkreślił kapitan rzeszowian.

Na kolejne dwa spotkania rywalizacja przenosi się do hali Podpromie. Olieg Achrem liczy na wspaniałe widowisko i siatkarską ucztę dla kibiców. – Szykuje się na Podpromiu kolejne siatkarskie święto. Mam nadzieję, że stworzymy widowisko, które pozostanie kibicom na długo w pamięci. Zawsze staramy się grać jak najlepiej dla naszych fanów, którzy są naszym olbrzymim wsparciem.

Kolejne mecze Resovii z Delectą odbędą się dopiero 24-25 marca. W tym czasie siatkarze z Podkarpacia rozegrają spotkania kontrolne przeciwko ekipie Jastrzębskiego Węgla. – W tej przerwie potrzebujemy grania, a że nasza hala jest zajęta, musimy wyjechać. Na pewno wyjdzie to nam na korzyść. Mamy trochę czasu na poprawę kilku elementów, żeby nasza gra jeszcze lepiej funkcjonowała – powiedział kapitan Asseco Resovii.

źródło: inf. własna, Super Nowości