Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Bogumiła Pyziołek: Duża czekolada dla Rachel Rourke

Bogumiła Pyziołek: Duża czekolada dla Rachel Rourke

fot. impelwroclaw.pl

- W kolejnych partiach zaczęłyśmy popełniać całą masę błędów, natomiast po stronie Trefla Rachel Rourke była nie do zatrzymania, to ona wygrała ten mecz. Dziewczyny powinny kupić jej dużą czekoladę - powiedziała po spotkaniu Bogumiła Pyziołek.

Rozegrałyście całkiem niezły mecz, ale czegoś zabrakło w końcówce.

Bogumiła Pyziołek: – Ciężko mi cokolwiek teraz powiedzieć, muszę pogratulować w tym momencie dziewczynom z Sopotu. Dzisiaj były po prostu lepsze i jutro będą grać w finale, my niestety jedziemy do domu.

– Pierwsza partia meczu nie zapowiadała porażki. Dobrze weszłyśmy w to spotkanie, dlatego tym bardziej nam żal. Przeciwniczki w kolejnych setach zaczęły zagrywać agresywnie, wzmocniły zagrywkę, a nasze przyjęcie niestety siadło i jeszcze raz powtórzę, jedziemy do domu, a żal pozostanie.Pewnie niedosyt pozostanie na długo, walczyłyście przez cztery sety, by oddać tego najważniejszego.

– W kolejnych partiach zaczęłyśmy popełniać całą masę błędów, natomiast po stronie Sopotu Rachel Rourke była nie do zatrzymania, to ona wygrała im ten mecz. Dziewczyny z drużyny powinny kupić jej dużą czekoladę.

We wcześniejszych setach udało wam się wyłączyć ją z gry i wtedy to wy punktowałyście.

– Takie były nasze założenia. Udało się je zrealizować w dwóch partiach, które wygrałyśmy. W piątej to był koncert w jej wykonaniu, nie potrafiłyśmy jej zatrzymać. Rourke to prawdziwa liderka tego zespołu.

Niedosyt pozostanie, prowadziłyście dwa do jednego.

– Walczyłyśmy ponad dwie godziny, niedosyt pozostanie na długo. Nie dane nam było wystąpić w finale i tyle, naprawdę nie da się nic więcej powiedzieć.

Za chwilę drugie półfinałowe spotkanie, pozostanie pani trzymać kciuki za siostrę.

– Tak właśnie będzie, skoro my odpadłyśmy, to teraz faktycznie pozostanie mi trzymać kciuki za siostrę. Życzę Muszynie zwycięstwa.

Siatkarki z Muszyny są na przysłowiowej fali.

– Muszynianka od początku sezonu gra bardzo dobrze, a takim ukoronowaniem jest zdobyty przez ten zespół puchar CEV. Dziewczyny wygrywają spotkania, te, które należy wygrywać. Dlatego też jestem dzisiaj pewna zwycięstwa ekipy, w której występuje moja siostra. Trzymam kciuki za dziewczyny i stawiam na to, że to one jutro zdobędą Puchar Polski.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-03-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved