Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kluczowi zawodnicy Czarnych odpoczną przed play-off?

Kluczowi zawodnicy Czarnych odpoczną przed play-off?

fot. archiwum

Czarni przygotowują się do potyczek kończących rundę zasadniczą. W najbliższy weekend rywalem lidera I ligi będzie Stal AZS PWSZ Nysa, za tydzień Cuprum Mundo Lubin. Bardzo możliwe, że w obu meczach szansę gry otrzymają siatkarze, którzy ostatnio grali mniej.

W treningach lidera I ligi siatkarzy uczestniczą wszyscy zawodnicy. Jakub Wachnik i Bartłomiej Neroj ćwiczą jednak według indywidualnej rozpiski. Inaczej niż zazwyczaj wyglądają też zajęcia dla Roberta Prygla i Marcina Kocika. – Uznałem, że lepiej będzie, jeżeli wymieniona czwórka nieco odpocznie – informuje Wojciech Stępień. Szkoleniowiec nie kryje, że drobne urazy niektórych graczy spowodować mogą w najbliższych meczach zmiany w wyjściowym ustawieniu zespołu.

– Nie podjąłem jeszcze decyzji, ale roszady są wielce prawdopodobne. Nie oszukujmy się, runda zasadnicza była dopiero wstępem do decydującej rozgrywki, która czeka nas w play-off i taki krótki oddech może zawodnikom bardzo się przydać – podkreśla Wojciech Stępień. Roszady, do których może dojść, nie zmieniają założeń. Szkoleniowiec liczy na powiększenie dorobku punktowego. – Jasne, że będziemy chcieli wygrać. W każdym meczu wychodzimy na parkiet z zamiarem odniesienia zwycięstwa. Zagramy na sto procent. Bez względu na to, w jakim składzie i ustawieniu rozpoczniemy rywalizację – zapewnia Wojciech Stępień.

W dotychczasowych spotkaniach Czarni zgromadzili na swoim koncie 45 punktów. Drugi Pekpol Ostrołęka ma ich sześć mniej. Lepszy stosunek setów powoduje, że bez względu na wyniki ostatnich meczów drużyna z Radomia z całą pewnością zajmie pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej.źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-03-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved