Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Woicki: Decydowały pojedyncze akcje

Paweł Woicki: Decydowały pojedyncze akcje

fot. Cezary Makarewicz

- To było naprawdę świetne widowisko. Myślę, że wszyscy w Bełchatowie i w Rzeszowie, i my także, będziemy to długo pamiętać. Szkoda tylko, że musieliśmy przegrać - przyznał po piątym ćwierćfinałowym meczu Paweł Woicki.

Choć wynik nie jest dla was korzystny, należą wam się gratulacje za waszą podstawę. Czy mógłby pan podsumować to spotkanie?

Paweł Woicki: – Wydaje mi się, że po raz kolejny pokazaliśmy, że jesteśmy drużyną. Dzięki temu wszystko się tak układało, że spokojnie prowadziliśmy ten mecz do zwycięstwa i po raz kolejny przegraliśmy wygranego tie-breaka. Resovia zagrała świetnie. To było ciekawych pięć meczów, kto oglądał, na pewno nie żałował.

Nie można panu zbyt wiele zarzucić w kontekście tych ćwierćfinałowych spotkań. Wszystkie kończył pan z wysoką notą. Czy to nie jest tak, że zawiodła ofensywa?Gdyby moja gra była bez zarzutu, to byśmy wygrali ten play-off…

Jednak wskażmy np. Michała Winiarskiego, który nie kończył kolejnych ataków. Wcześniej rzadko zdarzały się takie sytuacje.

To jest sport, decydowały pojedyncze akcje. To było naprawdę świetne widowisko. Myślę, że wszyscy w Bełchatowie i w Rzeszowie, i my także, będziemy to długo pamiętać. Szkoda tylko, że musieliśmy przegrać.

Przed wami walka o piąte miejsce. Na pewno te pięć spotkań z Resovią kosztowało was sporo sił. Czy jesteście w stanie wykrzesać jeszcze wystarczająco energii i motywacji?

Dzisiaj nikt jeszcze nie myśli o tych czekających nas meczach, ale siły mamy, to jest nasza praca. Musimy grać i wygrywać, bez względu na to, o które miejsce. To jest nasz zawód i nie możemy sobie na to pozwolić, żeby się zastanawiać. Po prostu trzeba grać.

Ten sezon nie należy do udanych w porównaniu do tego, jakie wyniki osiągaliście w poprzednich. Gdzie może znajdować się geneza takiego stanu rzeczy?

Myślę, że na takie przemyślenia jest jeszcze za wcześnie. Dodatkowo, nie jestem osobą, która może tę opinię wyrażać. Są osoby, które to analizują. Ja jestem od tego, żeby grać, realizować zadania na boisku i na tym się koncentruję.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-03-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved