Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Grzegorz Bociek: Zagraliśmy bardzo fajnie w bloku

Grzegorz Bociek: Zagraliśmy bardzo fajnie w bloku

fot. archiwum

W rywalizacji o dziewiątą pozycję w tabeli PlusLigi 1:0 prowadzą akademicy z Częstochowy, w pierwszym meczu pokonali AZS Olsztyn 3:1. - Zawsze jest o co walczyć. Robimy swoje, każdy mecz jest dla nas ważny - mówił MVP spotkania, Grzegorz Bociek.

Po małych problemach zdrowotnych nie widać śladu. Zagraliście naprawdę dobre spotkanie i wykonaliście pierwszy krok, aby awansować na dziewiątą pozycję.

Grzegorz Bociek: – Rzeczywiście, ostatnio trochę nas porozkładała choroba. Dostaliśmy trzy dni wolnego, bo ogarnęła nas jakaś grypa i gorączka. Przyjechaliśmy tutaj z maksymalnym nastawieniem, bo w rundzie zasadniczej przegraliśmy z nimi dwa mecze. Walczyliśmy, nie poddaliśmy się i odnieśliśmy zwycięstwo.

Jaki element zaważył na waszej wygranej?Wydaje mi się, że Olsztyn popełnił w tym spotkaniu więcej błędów niż my. To mogło przesądzić o naszym zwycięstwie. Zagraliśmy też bardzo fajnie w bloku. Siatkówka jest grą błędów, a my popełniliśmy ich mniej.

Mimo małego prestiżu rozgrywanych spotkań, wy chyba ani na brak motywacji, ani atmosfery w zespole nie możecie narzekać?

Na atmosferę w drużynie na pewno nie narzekamy, bo jest super. Jeśli chodzi o te spotkania, to zawsze jest o co walczyć. Zobaczymy, co czas pokaże i kto wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji. Nie ma się póki co na cokolwiek nastawiać. Robimy swoje, każdy mecz jest dla nas ważny. Na tym polega sport.

Pojawiły się ostatnio dość niepokojące informacje, że jeśli nie odniesiecie pięciu zwycięstw w całym sezonie, klub może być bardziej „prześwietlany”. To dodatkowa mobilizacja?

– Trzecie zwycięstwo już mamy (śmiech). Jesteśmy bardzo młodym zespołem. Przed nami przede wszystkim dużo pracy. Będziemy robić to, co do nas należy i maksymalnie koncentrować się na wygranych. Zobaczymy co los pokaże. Nie mamy się chyba czego obawiać.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-03-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved