Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Dariusz Sobieraj wzmocnił sztab szkoleniowy będzinian

Dariusz Sobieraj wzmocnił sztab szkoleniowy będzinian

fot. archiwum

Dariusz Sobieraj będzie asystentem Rafała Legienia, szkoleniowca MKS Banimex Będzin. Siatkarze z Zagłębia zajmują obecnie 6. miejsce w tabeli I ligi mężczyzn, ale na trzy kolejki przed końcem rundy zasadniczej nie mogą być jeszcze pewni gry w play-off.

Dariusz Sobieraj w swojej karierze trenerskiej prowadził dwa zespoły z Sosnowca: SMS (kobiety) i MKS MOS Kazimierz Płomień (mężczyźni). Ponadto odpowiadał za wyniki osiągane przez młodzieżową reprezentację Polski dziewcząt. Z młodymi adeptkami piłki siatkowej współpracował też w Dąbrowie Górniczej.

Na tym szczeblu rozgrywkowym jest to normalna sytuacja, gdy pierwszy trener potrzebuje pomocy, wsparcia – mówi Dariusz Sobieraj na łamach serwisu sportowezaglebie.pl. – Znamy się bardzo dobrze i z Rafałem, i z działaczami, wcześniej trenowałem tutejszą młodzież.

Sobieraj zasiadł już na ławce rezerwowych MKS w ostatnim meczu ligowym z BBTS Bielsko-Biała. Będzinianie przegrali z liderem po tie-breaku i mimo zajmowanego szóstego miejsca w tabeli wciąż jeszcze nie mogą być pewni gry w play-off. Na trzy kolejki przed końcem rundy zasadniczej mają pięć punktów przewagi nad 9. w tabeli Ślepskiem Suwałki. Najbliższy mecz ligowy podopieczni trenerów Legienia i Sobieraja rozegrają w sobotę w Siedlcach.źródło: inf. własna, mks-mos.bedzin.pl, sportowezaglebie.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-02-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved