Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Woicki: Zdecyduje dyspozycja dnia

Paweł Woicki: Zdecyduje dyspozycja dnia

fot. Cezary Makarewicz

Po dwóch emocjonujących spotkania w Bełchatowie rywalizacja pary Skra-Resovia wraca do Rzeszowa. Według zawodników nie ma już teraz żadnych kalkulacji, szanse są wyrównane, a zwycięży ten, kto popełni mniej błędów.

Odnosząc się do rozegranych już spotkań, Daniel Pliński podkreślał, że rywalizacja jest bardzo wyrównana. – Wszystkie mecze były bardzo trudne. Myślę, że tylko pierwszy mecz Resovia wygrała zdecydowanie, a trzy pozostałe mogły rozstrzygnąć się w jedną lub drugą stronę – powiedział środkowy PGE Skry. Zawodnik przyznał, że przed spotkaniami z Resovią spodziewał się pięciomeczowej rywalizacji. – Każdy się spodziewał pięciu spotkań i one są –  powiedział. Natomiast zapytany o to, kto przed tym piątym spotkaniem jest w lepszej sytuacji, nie wskazał faworyta. – Ciężko ocenić, bo szanse obu zespołów są wyrównane. Resovia jest w tym momencie w bardzo wysokiej formie i jeszcze do tego dojdzie ich własna publiczność rzeszowska, więc na pewno nie będzie łatwo – zakończył.

Opinię swojego kolegi podzielił również rozgrywający Skry, Paweł Woicki.Żadna z drużyn nie jest ani w lepszej, ani w gorszej sytuacji. Piąty mecz będzie decydujący. Myślę, że zdecyduje dyspozycja dnia, jakieś drobne wybory w pojedynczych sytuacjach, w pojedynczych piłkach. A to, czy ktoś jest w lepszej czy gorszej sytuacji przed tym meczem, nie ma żadnego znaczenia w tej chwili – powiedział Woicki. Zawodnik pokusił się również o porównanie dwóch pojedynków rozegranych w bełchatowskiej hali Energia. – W drugim meczu gra nam się zdecydowanie lepiej układała i czuliśmy się bardzo pewnie. W niedzielę pierwsze dwa sety były bardzo trudne. Myślę, że w tej chwili to już nie jest ważne, a najważniejszy jest ten piąty mecz – podsumował.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-02-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved