Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Magazyn Siatkarski o walce PGE Skry z Asseco Resovią

Magazyn Siatkarski o walce PGE Skry z Asseco Resovią

fot. archiwum

- Nie powinno zdarzyć się, że te dwie drużyny grają już w ćwierćfinale. Mecze te są ozdobą fazy play-off. Resovia pozwoliła Skrze się obudzić. Bełchatowianie, wyrównując stan rywalizacji, są coraz mocniejsi - prognozuje w Magazynie Siatkarskim Ireneusz Mazur.

W tym wydaniu Magazynu Siatkarskiego dużą jego część poświęcono na najciekawszą rywalizację o półfinał PlusLigi: Resovia – Skra. Obecnie, podobnie jak w parze Effector – Jastrzębski Węgiel, jest remis 2:2. – Będziemy przychodzić do magazynu siatkarskiego, jeśli nie polegniemy gdzieś w Polsce na konfrontacji z kibicami Resovii lub Skry – mówi Wojciech Drzyzga, ekspert Polsatu i Sport.pl o emocjach, jakie niesie ćwierćfinałowa batalia obu klubów.

W poniedziałek decydujące spotkanie. – Nie powinno zdarzyć się, że te dwie drużyny grają już w ćwierćfinale. Mecze te są ozdobą fazy play-off. Resovia pozwoliła Skrze się obudzić. Bełchatowianie, wyrównując stan rywalizacji, są coraz mocniejsi – prognozuje Ireneusz Mazur, były selekcjoner. – Cztery mecze i cztery różne przedstawienia obarczone dużym stresem. Z pełnym przekonaniem powiem, że wrażliwszą drużyną jest Resovia. Remis po czterech spotkaniach nie jest dla mnie żadnym zaskoczeniem. Skra, nawet jeśli przegrywa, to na polu sportowym, a nie psychologicznym. Im nie ścina się sportowe białko – dodaje Wojciech Drzyzga.

Bohaterem ostatnich spotkań był Michał Bąkiewicz.A to wszystko przy wielu uwagach: po co ten Bąkiewicz, czemu tkwi ciągle w rezerwie. To nie przypadek, że wchodzi i wytrzymuje napięcie – dodaje Mazur. – Zabieram cięgi od kibiców, ale tak w Resovii, jak i w Jastrzębskim Węglu, który też remisuje w swojej rywalizacji, przyczyną kłopotów są zbyt ubogie wersje rozgrywania – opisuje problemy rzeszowian Drzyzga. 

 

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-02-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved