Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jacek Nawrocki: To był bardzo trudny, emocjonujący mecz

Jacek Nawrocki: To był bardzo trudny, emocjonujący mecz

fot. archiwum

Przed niedzielnym spotkaniem kibice na trybunach hali Energia zwalniali już Jacka Nawrockiego z posady trenera Skry, jednak po meczu nastroje były już zdecydowanie inne. Według szkoleniowca bełchatowian jego zespół miał więcej szczęścia i dlatego wygrał.

Od dawna w hali Energia nie było tak wielkich emocji. Ogromne ciśnienie jakie panowało zarówno u zawodników, jak i kibiców w decydującym secie o mało nie uniosło dachu. Po zakończonym spotkaniu zawodnicy i sztab Skry cieszyli się chyba bardziej niż po zdobyciu Mistrzostwa Polski. W krótkiej wypowiedzi szkoleniowiec bełchatowian zaznaczył jak ciężki gatunkowo był to mecz – Bardzo trudny, emocjonujący mecz, mecz walki. Myślę, że nic więcej nie można powiedzieć. Jedna i druga drużyna mogła wygrać to spotkanie, dzisiaj my mieliśmy trochę więcej szczęścia, dlatego jesteśmy zwycięzcami – powiedział Jacek Nawrocki.

– Brakło głupich błędów w naszym wykonaniu. To pozwoliło na spokojniejszą grę – powiedział z kolei o przyczynie zwycięstwa kapitan Skry, Mariusz Wlazły.

Mecz był bardzo długi i sztab ma mało czasu na przygotowanie fizyczne zawodników oraz opracowanie materiału. Przed kolejnym spotkaniem drużyna z Bełchatowa nie będzie robiła jednak nic innego niż zazwyczaj – Normalnie standardowo rozruch, zagrywka, przyjęcie, atak plus odprawa, nic innego nie planuję – zakończył trener.– Teraz musimy wyluzować. Jutro kolejny mecz, nowa wojna – powiedział zaraz po niedzielnym meczu Olieg Achrem. Widać, że żadna ze stron nie zamierza odpuszczać.

Kolejny pojedynek w Bełchatowie zespoły rozegrają już dziś o 18 – będzie to już czwarte spotkanie pomiędzy zespołami z Rzeszowa i Bełchatowa w ramach tegorocznej fazy play-off.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-02-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved