Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Komisja Licencyjna nie rozstrzygnęła sprawy Stali Mielec

Komisja Licencyjna nie rozstrzygnęła sprawy Stali Mielec

fot. archiwum

Komisja Licencyjna PZPS zamknęła sprawę licencji dla Stali Mielec i zaległości finansowych, o które upominają się byłe zawodniczki klubu. Nie podjęto żadnej decyzji, zachowując przyznaną Stali warunkową licencję. Poszkodowanym siatkarkom pozostaje droga sądowa.

Sprawa jest tak zagmatwana, że wykracza poza nasze kompetencje – mówił po zebraniu Paweł Wachowiak, szef komisji licencyjnej. – Powstał spór, którego rozwikłanie nie leży w naszej kompetencji, a moglibyśmy kogoś skrzywdzić. Musi to rozstrzygnąć sąd i takie rozwiązanie będziemy sugerować w odpowiedzi przesłanej do kancelarii Radke, reprezentującej siatkarki – dodał.

Klub bronił się, że kontrakty z zawodniczkami podpisały osoby do tego nieuprawnione i choć reprezentowały barwy klubu w tym czasie, to zdaniem zarządu pieniądze im się nie należą. Pokrzywdzone w tej sprawie są zawodniczki, którym pozostało dochodzić swoich praw na drodze cywilnej.

Stal dokończy więc rozgrywki rundy zasadniczej I ligi kobiet, a następnie wraz ze Spartą Warszawa i jeszcze jedną drużyną walczyć będzie o pozostanie w tej klasie rozgrywkowej.źródło: nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-02-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved