Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Anna Werblińska: Zrobiłyśmy kroczek w kierunku finału

Anna Werblińska: Zrobiłyśmy kroczek w kierunku finału

fot. Łukasz Krzywański

- Bardzo dobrze, że wszystkie dziewczyny zagrały. Trener wybiera skład, a nam pozostaje się cieszyć, że niezależnie w jakim zestawieniu wyjdziemy na boisko, potrafimy wygrać - mówiła po wygranym meczu Pucharu Polski w Krakowie Anna Werblińska.

W takich meczach nie jest łatwo. AZS UEK to drużyna grająca ligę niżej, mają inne piłki, co przysporzyło nam trochę problemów. Miałyśmy problemy z przyjęciem zagrywki, wynikające właśnie z różnorodności piłek. Cieszymy się bardzo z tej wygranej, zrobiłyśmy kroczek w kierunku finału Pucharu Polski – mówiła po wygranym pierwszym meczu ćwierćfinału Pucharu Polski Anna Werblińska. Muszynianki pokonały pierwszoligowy AZS UEK Kraków 3:0 i są zdecydowanym faworytem w rewanżu.

Trener Bogdan Serwiński w meczu pucharowym sporo rotował składem zespołu. – Było w naszym zespole trochę kontuzji, więc niektóre zawodniczki dostały więcej odpoczynku, inne mogły więcej pograć. Bardzo dobrze, że wszystkie dziewczyny zagrały. Trener wybiera skład, a nam pozostaje się cieszyć, że niezależnie w jakim zestawieniu wyjdziemy na boisko, potrafimy wygrać – dodała Werblińska.

Dla zawodniczek z Krakowa sam fakt możliwości gry z wicemistrzyniami Polski już był wielkim przeżyciem. – Powalczyłyśmy, na pewno chciałyśmy się pokazać z jak najlepszej strony – mówiła zawodniczka AZS UEK, Aleksandra Król.Bałyśmy się trochę rywala, bo jest to zespół z ORLEN Ligi i dodatkowo to jedna z najlepszych drużyn w Polsce. Starałyśmy się powalczyć, myślę, że pokazałyśmy swój pazur, chociaż mogło być lepiej i mam nadzieję, że kolejny mecz w naszym wykonaniu będzie lepszy – zapowiada siatkarka AZS UEK.źródło: inf. własna, siatkarskiportal.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-02-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved