Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Robert Prygiel: Było nerwowo, chcieliśmy zejść z boiska

Robert Prygiel: Było nerwowo, chcieliśmy zejść z boiska

fot. archiwum

Mecz 18. kolejki I ligi mężczyzn pomiędzy Camperem Wyszków a Czarnymi Radom obfitował w emocje i to nie tylko czysto sportowe. - Dawno nie grałem w takim szalonym meczu - przyznaje Robert Prygiel, atakujący i jednocześnie drugi trener radomian.

– Pojedynek obfitował w wiele zwrotów. Sytuacja zmieniała się na korzyść raz jednej, raz drugiej drużyny. Niestety muszę to powiedzieć, ale sędziowie nie mieli chyba najlepszego dnia. Na gorąco policzyliśmy, że na naszą niekorzyść pomylili się kilkanaście razy. Tak z grubsza dałoby nam to 13, 14 punktów w meczu. Było zatem trochę nerwowo, w pewnym momencie chcieliśmy nawet zejść z boiska – tłumaczy Prygiel. Dodać trzeba, że czerwoną kartkę „zarobił” pierwszy trener Czarnych, Wojciech Stępień, który po spornej decyzji sędziego głośno wyraził swoją dezaprobatę.

Jak przyznaje Robert Prygiel, to nie była jednak główna przyczyna porażki. – Nie oznacza to, że tylko na skutek pomyłek arbitrów przegraliśmy to spotkanie – mówi atakujący Czarnych. – Do siebie też mamy trochę pretensji, bo w niektórych sytuacjach zabrakło zimnej głowy. Miedzy innymi w tie-breaku, przy stanie 13:11, mieliśmy w górze kontrę, której nie udało się skończyć.

Porażka 2:3 oznacza, że radomianie dopisują do swojego dorobku tylko jeden punkt, ale nadal są liderem tabeli. Prygiel przyznaje, że mecz mógł się podobać, ale żałuje trochę straty punktów. – Mecz był emocjonujący, a wszystkie odsłony kończyły się po walce na przewagi. Camper był zdeterminowany, ale i my robiliśmy wszystko, by wygrać. Z jednej strony szkoda, bo przy większym szczęściu mogliśmy wygrać za trzy punkty. Z drugiej cieszymy się, że po tak trudnym boju wywalczyliśmy jedno oczko. Powiem tak, nie obrazimy się, jeśli jeszcze w tym sezonie przyjdzie nam zagrać z zespołem z Wyszkowa – kończy swoją wypowiedź drugi trener radomian.*Więcej przeczytasz w serwisie sport.pl

źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-02-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved