Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Olieg Achrem: Graliśmy jak drużyna

Olieg Achrem: Graliśmy jak drużyna

fot. Cezary Makarewicz

- Nie chcę rozmawiać o naszej formie, czy idzie ona w górę, czy faluje. Teraz dla nas jest ważny drugi mecz ze Skrą, aby wykorzystać maksymalnie atut własnej hali - mówił po pierwszym meczu Resovii Rzeszów ze Skrą Bełchatów kapitan rzeszowian, Olieg Achrem.

Resovia Rzeszów pokonała na własnym boisku Skrę Bełchatów w pierwszym ćwierćfinałowym spotkaniu pomiędzy tymi zespołami. – Graliśmy dzisiaj jak drużyna. Bardzo nam zależało na zwycięstwie – podkreślał Olieg Achrem. Rzeszowianie na początku nie mieli jednak powodów do radości, gdyż w premierowej odsłonie wysoko przegrali z przeciwnikiem. – Niestety, nie udało się tego dokonać w pierwszym secie, bo Skra bardzo dobrze zagrywała, a my mieliśmy mnóstwo problemów z przyjęciem. Najważniejsze, że później byliśmy skoncentrowani i walczyliśmy o każdą piłkę. Wygraliśmy 3:1 i zrobiliśmy pierwszy krok w kierunku awansu. Teraz będziemy odpoczywać, aby jutro do kolejnego spotkania przystąpić w pełni sił – dodał przyjmujący.

Czy kapitan Resovii ma receptę na sukces w drugim spotkaniu? – Ważne, abyśmy tak samo walczyli o każdy punkt i cieszyli się z każdej wygranej akcji – tłumaczy Achrem.Każdy mecz może być różny. W drugim pojedynku to Skra może być bardziej skoncentrowana, a my możemy mieć więcej problemów. Przeciwnik może poznać naszą taktykę, ale my na pewno będziemy walczyć o drugie zwycięstwo – przekonywał zawodnik.

Zwycięstwo mistrzów Polski nad bełchatowianami z pewnością nieco uspokoiło kibiców drużyny z Podkarpacia, którzy mogli być zaniepokojeni formą podopiecznych Andrzeja Kowala. – Nie chcę rozmawiać o naszej formie – czy idzie ona w górę, czy faluje. Teraz dla nas jest ważny drugi mecz ze Skrą, aby wykorzystać maksymalnie atut własnej hali. W tym meczu to wykorzystaliśmy i niesieni dopingiem kibiców odnieśliśmy bardzo ważne zwycięstwo, z czego się niezmiernie cieszymy – mówił przyjmujący, który podkreślił jednocześnie, że jego zespół nie miał żadnego planu przed spotkaniem ze Skrą. – Przed rywalizacją nie mieliśmy planu minimum. Myślimy tylko o tym, żeby walczyć i żeby wygrywać – dobitnie zakończył Olieg Achrem.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-02-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved