Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Z. Czyżnielewska: Nie ma konkretnego elementu, który poprawiłyśmy

Z. Czyżnielewska: Nie ma konkretnego elementu, który poprawiłyśmy

fot. Cezary Makarewicz

Pałac Bydgoszcz zakończył rundę zasadniczą na 8. miejscu. Zanim podopieczne Rafała Gąsiora zagrają w play-off, czekają je dwa pojedynki z AZS Białystok w Pucharze Polski. - Cieszy nas fakt, że gramy oba te mecze u siebie - przekonuje Zuzanna Czyżnielewska.

W ostatniej kolejce bydgoszczanki zmierzyły się w Dąbrowie Górniczej z Tauronem MKS. – Do Dąbrowy jechałyśmy tak samo nastawione i przygotowane jak na każdy mecz. Chciałyśmy pokazać na parkiecie, że potrafimy walczyć o każdy punkt i grać do końca – przekonuje na oficjalnej stronie Pałacu Zuzanna Czyżnielewska, atakująca ekipy znad Brdy. W spotkaniu z podopiecznymi Waldemara Kawki bydgoszczanki zdobyły jednak zaledwie 50 małych punktów. – Myślę, że o zwycięstwie Tauronu zadecydowała ilość naszych błędów i przede wszystkim doświadczenie przeciwniczek – twierdzi 21-latka.

Leworęczna zawodniczka przyznaje, że po dwóch gładko przegranych setach, w trzecim jej drużyna spisała się już lepiej. – Trochę lepiej układała nam się gra i tym samym wynik w tej partii też wyglądał trochę lepiej – tłumaczy Zuzanna Czyżnielewska.Myślę, że nie ma konkretnego elementu, który poprawiłyśmy w tej części spotkania. Po prostu dalej realizowałyśmy założenia taktyczne i może dzięki konsekwencji udało nam się bardziej zbliżyć do przeciwnika – dodaje.

W fazie play-off ekipę Pałacu czekają pojedynki z wicemistrzyniami Polski. – Do tych spotkań będziemy się jeszcze spokojnie przygotowywać i sztab trenerski też zadba o to, by wszystko przebiegało zgodnie z planem. My możemy jednak ze swojej strony obiecać, że tak jak zawsze będziemy chciały pokazać się na boisku z jak najlepszej strony – zapewnia atakująca bydgoskiego zespołu.Zanim jednak podopieczne Rafała Gąsiora zmierzą się z Muszynianką, czekają je dwa spotkania z AZS Białystok w ramach Pucharu Polski. – To, że wygrałyśmy z tym zespołem dwa razy w rundzie zasadniczej, jeszcze nic nie znaczy. Dziewczyny z Białegostoku na pewno będą chciały pokazać, że nie należy ich jeszcze skreślać i łatwo nie będzie. Dlatego trzeba podejść do tych meczów bardzo zmobilizowanym i skoncentrowanym – twierdzi Czyżnielewska. – Na pewno cieszy nas fakt, że gramy oba te mecze u siebie, więc będziemy mogły liczyć na naszych bydgoskich kibiców, którzy, miejmy nadzieję, z chęcią przyjdą do hali wspierać nas swoim dopingiem – dodaje.

źródło: inf. własna, kspalac.bydgoszcz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-02-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved