Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Veronika Hudima: Zespół ze Stężycy walczył

Veronika Hudima: Zespół ze Stężycy walczył

fot. Mirosław Stroński

Chemik Police po wygranej z Wieżycą 2011 Stężyca umocnił się na pozycji wicelidera. Teraz przed zespołem Mariusza Wiktorowicza pojedynek z liderem z Aleksandrowa Łódzkiego. Veronika Hudima liczy na korzystny wynik w tym meczu.

Skrzydłowa Chemika Police przyznała po wygranym 3:1 spotkaniu z Wieżycą 2011 Stężyca, iż pomimo dwóch gładko wygranych setów wcale nie było to łatwe spotkanie. – Zespół ze Stężycy walczył. Dziewczyny mają bardzo dobrą obronę i w niektórych momentach naprawdę ciężko było skończyć piłkę – komplementowała rywalki Veronika Hudima. W tym spotkaniu obie ekipy bardzo dobrze grały w obronie. Ilość przedłużonych akcji była spora, nawet jak na kobiecą siatkówkę. Myślę, że z obu stron była to ładna siatkówka. One grały na maksa, ale super, że wyszłyśmy z tego spotkania bogatsze o trzy punkty. Myślę, że zagrałyśmy dobrze w obronie i Stężyca też – stwierdziła Veronika Hudima.

Sobotni pojedynek pokazał także po raz kolejny, że policzanki dysponują wyrównanym składem i trener Mariusz Wiktorowicz może pozwolić sobie na różnorodne roszady i nie wpływa to negatywnie na poziom gry. – To jest super, bo naprawdę jest to dla nas bardzo ważne, żeby każda z nas pomagała – cieszy się z takiego stanu rzeczy siatkarka Chemika Police. – Często tak jest, że jak się stoi w kwadracie i nie gra, to potem jest ciężko. To, że wszystkie możemy zagrać na aż takim poziomie, jest powodem do radości, to motywuje i buduje grupę – dodała Veronika Hudima.

Teraz przed policzankami trudne spotkanie w Aleksandrowie Łódzkim. Jedynka przegrała ostatnie spotkanie z KS Murowana Goślina i na pewno w sobotę będzie chciała zrehabilitować się za ten mecz. – W Aleksandrowie nigdy w życiu nie będzie nam łatwo, nawet gdyby przegrały ostatnie siedem meczów. Dla nas to dobrze, że wyszłyśmy pozytywnie ze spotkania ze Stężycą. Teraz musimy zagrać swoją czystą grę, nie myśleć aż tyle, co one zagrają, bo to wiemy, ale skupić się na swojej grze. Obie ekipy będą zmotywowane na maksa i myślę, że będzie tam ładna siatkówka i oby z korzystnym dla nas wynikiem – z nadzieją kończy Hudima.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-02-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved