Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga M: Pewne i szybkie zwycięstwo lubinian

I liga M: Pewne i szybkie zwycięstwo lubinian

fot. archiwum

To była klasyczna siatkarska godzina z prysznicem. Cuprum Lubin gładko w trzech setach pokonało Energetyka Jaworzno 3:0. Goście w żadnym elemencie siatkarskiego rzemiosła nie dorównywali gospodarzom, którzy awansowali na 3. miejsce w tabeli.

W pierwszym secie lubinianie odskoczyli już na 19:10. Pozwolili sobie na chwilę rozluźnienia i goście doszli na 24:20. Dominację skutecznym atakiem zakończył Adam Michalski. Najbardziej wyrównany był set drugi. Partię również wygraną do 20 miejscowi zakończyli skutecznym blokiem, zatrzymując swojego byłego klubowego kolegę Szymona Romacia. Trzeci set był już bez historii, wygrany przez gospodarzy 25:16. MVP spotkania wybrano Michała Żuka.Podeszliśmy do meczu bardzo skoncentrowani. Przed tygodniem Jaworzno sprawiło niespodziankę, pokonując Nysę. My nie chcieliśmy przeżyć takiego wypadku przy pracy. Każdy punkt jest dla nas cenny. Dziś mamy komplet i jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu – powiedział najlepszy siatkarz meczu.

Ciężko nieraz się skoncentrować przy takim przeciwniku, który popełnia sporo błędów. Chcieliśmy dziś trochę postrzelać zagrywką, bo za tydzień czeka nas bardzo ciężki mecz u lidera i ten element może być kluczowy. Wygraliśmy, mamy 3 punkty, zrobiliśmy to co do nas należy – podsumował trener Cuprum Mundo Paweł Szabelski.

Cuprum Lubin – Energetyk Jaworzno 3:0
(25:20, 25:20, 25:16)Zobacz również:
Wyniki 17. kolejki oraz tabela I ligi mężczyzn

źródło: miedziowe.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-02-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved