Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Adam Grabowski: Taka jest ligowa rzeczywistość

Adam Grabowski: Taka jest ligowa rzeczywistość

fot. CEV

- Każdy w lidze ma swoje cele. Białystok ma inne zadania do wykonania, my inne - mówił po łatwej wygranej w Białymstoku trener Adam Grabowski. - Trefl nie dał mojej drużynie pograć - przyznał Jacek Malczewski, szkoleniowiec białostockiego AZS.

Mimo że drużyna z Sopotu grała w rezerwowym składzie, to nie miała problemu ze zwycięstwem. – Mogę powiedzieć tylko tyle, że spodziewałyśmy się takiej naszej postawy – twierdzi kapitan białostoczanek Natalia Kurnikowska. W tej chwili przygotowujemy się na baraże z Legionovią i mamy naprawdę ciężkie treningi. Chociaż chciałyśmy, żeby gra wyglądała lepiej w naszym wykonaniu, nie miałyśmy siły na ten mecz.

Z opinią Kurnikowskiej zgodził się trener AZS-u Jacek Malczewski.Trefl nie dał mojej drużynie pograć – mówi Malczewski. – Z przebiegu spotkania było widać, że dziewczyny są zmęczone. Ciężko trenujemy dwa razy dziennie. Jedynie w piątek mieliśmy przerwę, bo byliśmy w podróży do Trójmiasta. Martwi mnie to, że popełniliśmy tak dużo błędów własnych.

Zadowolony z postawy zmienniczek był z kolei opiekun Trefla Adam Grabowski.Plan był taki, żeby dać pograć przeciwko AZS-owi dziewczynom, które mniej grały w przeciągu sezonu. I ten plan się powiódł. Zdobyliśmy trzy punkty. Nie trzeba było wykonywać żadnych zmian czy nerwowych ruchów. Każdy w lidze ma swoje cele. Białystok ma inne zadania do wykonania, my inne. Taka jest ligowa rzeczywistość – zakończył Grabowski.Więcej w serwisie gazeta.pl

 

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-02-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved