Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Makare Wilson: Wciąż możemy wiele ulepszyć w naszej grze

Makare Wilson: Wciąż możemy wiele ulepszyć w naszej grze

fot. archiwum

W ostatnim spotkaniu w rundzie zasadniczej Impel Wrocław pokonał przed własną publicznością drużynę z Legionowa 3:0. - Jestem przekonana, że razem jesteśmy w stanie jeszcze sporo osiągnąć - przyznała po meczu MVP spotkania, Makare Wilson.

Gratuluję zwycięstwa w dzisiejszej konfrontacji. Chyba możesz przyznać, że udało się w 100% zrealizować przedmeczowe założenia?
Makare Wilson:Nie do końca. Myślę, że jako zespół wciąż mamy jeszcze wiele pracy do wykonania. Wciąż możemy wiele ulepszyć w naszej grze. Jesteśmy jednak bardzo szczęśliwe, że dzisiaj udało się zgodnie z planem wygrać 3:0.

Co zadecydowało o waszej dzisiejszej wygranej?
– Myślę, że dzisiaj w naszej grze było więcej determinacji i chęci zwycięstwa niż u rywalek.

Patrząc na wynik, można odnieść wrażenie, że dzisiejsza wygrana przyszła wam bez większych problemów. Zgodzisz się, że to było łatwe spotkanie?
– Właściwie myślę, że to był trudny mecz dla obu zespołów. Moim zdaniem obie drużyny nie zagrały na swoim najlepszym poziomie. Jestem jednak bardzo zadowolona, że to my jesteśmy zespołem, któremu udało się zwyciężyć. To spotkanie kosztowało nas sporo walki.Dzisiejsze spotkanie przyniosło ci także osobistą satysfakcję – udało ci się zdobyć statuetkę MVP.
– To prawda, ale wspomnianą nagrodę dostałam tylko dlatego, że miałyśmy dzisiaj świetne przyjęcie, a dzięki temu otrzymywałam wspaniałe piłki od Mai.

Spotkaniem z Legionowią zakończyłyście rundę zasadniczą. Po jutrzejszej kolejce okaże się czy skończycie na siódmym, czy na ósmym miejscu. Jak możesz podsumować wasze dotychczasowe występy? Zostaje pewien niedosyt?
– Jest oczywiste, że Impel Wrocław od początku sezonu walczył z pewnymi problemami. Wierzę jednak w naszego trenera i moje koleżanki z zespołu. Jestem przekonana, że razem jesteśmy w stanie jeszcze sporo osiągnąć.

Jaki cel stawiacie sobie w zbliżającej się rundzie play-off?
– Naszym pierwszym celem było po prostu wywalczyć awans do fazy play-off. Nie będziemy gdybać na temat przyszłych wyników. Zamiast tego wolimy skupić się na wygraniu w pierwszym spotkaniu, które czeka nas w kolejnej rundzie.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-02-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved