Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > GTPS Gorzów Wielkopolski bez rozgrywającego

GTPS Gorzów Wielkopolski bez rozgrywającego

fot. archiwum

Siatkarze GTPS-u Gorzów Wielkopolski w tym sezonie walczyć będą o utrzymanie w II lidze. Na trzy kolejki przed końcem rundy zasadniczej nie jest to jednak największe zmartwienie dla działaczy klubu. Kontrakt z GTPS-em rozwiązał Jakub Wagner.

Na trzy kolejki przed końcem rundy zasadniczej jest już pewne, że siatkarze GTPS-u Gorzów Wielkopolski walczyć będą o utrzymanie. Przed najważniejszymi meczami tego sezonu z klubem pożegnał się Jakub Wagner.

Młody rozgrywający trafił został wypożyczony z BTBS-u Bielsko Biała w trakcie sezonu i początkowo znalazł uznanie w oczach trenera Kocika, mając pewne miejsce w składzie. W ostatnich spotkaniach szkoleniowiec stawiał jednak na Tomasza Zborowskiego.Przyszedł do nas w czwartek, złożył rezygnację i wyjechał do Bielska-Białej – przyznał prezes GTPS-u, Zenon Michałowski.Kuba tłumaczył swoją decyzję względami rodzinnymi – wyjaśnił drugi szkoleniowiec gorzowian, Krzysztof Kocik.Trudno, musimy sobie poradzić – dodał.

W obecnej sytuacji, tuż przed najważniejszymi meczami sezonu, gorzowianie pozostają z jednym nominalnym rozgrywającym. Sztab szkoleniowy będzie się jednak starał zapewnić Zborowskiemu zmiennika. – W tej sytuacji na pozycję rozgrywającego wraca Michał Staniucha – zdradził Kocik. Siatkarz do tej pory występował na pozycji rozgrywającego, jednak w tym sezonie Radosław Maciejewicz zdecydował się dać mu szansę gry na przyjęciu. Wygląda jednak na to, że pod koniec sezonu młody zawodnik wróci na swoją dotychczasową pozycję.źródło: Dziennik Zachodni, gorzow24.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-02-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved