Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Zatorski może wrócić do treningów

Paweł Zatorski może wrócić do treningów

fot. archiwum

Badania lekarskie wykazały, że Pawłowi Zatorskiemu udało się wyleczyć kontuzje i libero może wrócić do treningów. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie do zdrowia wrócili także Mariusz Wlazły, Konstantin Cupković i Michał Winiarski.

PGE Skra Bełchatów niewątpliwie obecnego sezonu póki co nie może zaliczyć do udanych. Podopieczni Jacka Nawrockiego nie zdołali awansować do finału Pucharu Polski, odpadli z rozgrywek Ligi Mistrzów, a w PlusLidze zajmują dopiero piąte miejsce. Wiele wskazuje, że w rundzie play-off aktualni wicemistrzowie Polski spotkają się z Asseco Resovią Rzeszów czyli mistrzem Polski. Tym samym już na tym etapie rozgrywek dojdzie do powtórki ubiegłorocznego finału. Słabej postawy bełchatowian wielu upatruje w kontuzjach, które trawią ekipę od praktycznie początku sezonu.

Ostatnio do treningów po kontuzji powrócili Mariusz Wlazły, Konstantin Cupković i Michał Winiarski. Dzisiaj badania lekarskie wykazały, że libero wicemistrzów Polski – Paweł Zatorski – może wrócić do treningów. Zawodnik od prawie dwóch tygodni leczył kontuzję mięśnia przywodziciela. Leczenie przyniosło pozytywne efekty, a czwartkowe konsultacje wykazały, że siatkarz może wrócić do zajęć. 
– Paweł nie jest jeszcze zdrowy w 100 procentach, ale może trenować. Przez dwa dni jednak trochę lżej – informuje Tomasz Kuciapiński, fizjoterapeuta PGE Skry. Paweł Zatorski jest ostatnim z zawodników bełchatowskiego klubu, który musiał pauzować z uwagi na kontuzje.

– Myślę, że ten pech w końcu się skończył – wszyscy będziemy mogli w stu procentach zdrowi grać te ćwierćfinały. Jeżeli jesteśmy w stu procentach zdrowi, to na pewno jesteśmy zespołem bardzo silnym – zdradza Michał Winiarski.W sobotę ekipę Jacka Nawrockiego czeka ostatnie spotkanie w ramach rundy zasadniczej PlusLigi – PGE Skra Bełchatów podejmie przed własną publicznością AZS Politechnikę Warszawską. Początek spotkania o 17.

źródło: inf. własna, skra.pl, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-02-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved