Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Bogdan Serwiński: Naszym celem jest gra w finale Pucharu CEV

Bogdan Serwiński: Naszym celem jest gra w finale Pucharu CEV

fot. archiwum

- Chcemy zagrać w finale Pucharu CEV i będziemy do tego dążyć - powiedział po zakończonym spotkaniu trener Muszynianki Muszyna, Bogdan Serwiński. Jego podopieczne pokonały w pierwszym meczu Omiczkę Omsk 3:2 i są o krok od gry w finale tego pucharu.

– To był mecz na wysokim poziomie i obie drużyny pokazały swój potencjał. Grało nam się trudno, ponieważ przeciwnik wybronił wiele piłek i przez to mógł wyprowadzić wiele kontrataków. Jednak jestem przekonana, że możemy zagrać lepiej w meczu rewanżowym – powiedziała kapitan drużyny Olga Szazina. W podobnym tonie wypowiadała się najlepsza atakująca w tym spotkaniu Olga Mammadowa. – Gra była wyrównana z obu stron, jeden raz prowadziliśmy my, a innym razem Muszynianka. Mecz ten pokazał, że trzeba być w pełni skoncentrowanym od samego początku aż do końca, kiedy gra się z drużyną, która rywalizowała w Lidze Mistrzyń – dodała Mammadowa. Z przebiegu gry był zadowolony również Zoran Terzić. – Kibice mogą być zadowoleni z poziomu meczu, ale wynik ten nie jest korzystny dla Omiczki. Mamy szansę, aby awansować do finału, jednak musimy wygrać w rewanżu i postaramy się ją wykorzystać – przyznał.

Dobre nastroje i humory panowały w ekipie znad Popradu. – Jesteśmy oczywiście bardzo zadowoleni z wyniku uzyskanego w Omsku, ponieważ Omiczka to silna drużyna składająca się z bardzo dobrych graczy. Musimy jednak zapomnieć o tym meczu, będziemy się przygotowywać do rewanżu Polsce i na ten mecz musimy być bardzo skoncentrowane – powiedziała kapitan drużyny Aleksandra Jagieło. – Mecz rewanżowy będzie jeszcze trudniejszy dla nas, ale my będziemy dążyć do odniesienia zwycięstwa i będziemy chcieli zagrać w finale Pucharu CEV – dodał na zakończenie trener Bogdan Serwiński.

 źródło: cev.lu, inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved