Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Wiesław Popik: Chcemy grać dobrą siatkówkę i na tym się skupiamy

Wiesław Popik: Chcemy grać dobrą siatkówkę i na tym się skupiamy

fot. archiwum

- Jak zawsze we Wrocławiu, to był mecz walki. Cieszę się, że poradziłyśmy sobie w sytuacji, w której straciłyśmy Elisę Cellę - powiedziała na konferencji prasowej po zwycięskim meczu z Impelem Wrocław kapitan BKS Aluprof Bielsko-Biała, Milada Bergrova.

 

Milada Bergrova, kapitan BKS Aluprof Bielsko-Biała, na pomeczowej konferencji cieszyła się z wygranej, ale podkreśliła jednocześnie, że nie było to dla niej i jej zespołu łatwe spotkanie. – Jak zawsze we Wrocławiu, to był mecz walki. Cieszę się, że poradziłyśmy sobie w sytuacji, w której straciłyśmy Elisę Cellę. Podbudowałyśmy wszystkie Koletę Łyszkiewicz i wygrałyśmy. Chcę też pogratulować wrocławiankom. Myślę, że jeśli utrzymają ten poziom gry, to będzie jeszcze o nich głośno. Zaciętość widowiska podkreślił także trener Wiesław Popik. – Element, który najbardziej mnie cieszy, to mała liczba błędów własnych. W ostatnich meczach popełnialiśmy ich wiele. Wielka szkoda, że straciliśmy Elisę Cellę. Wszyscy życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia i liczymy, że nie będzie potrzebowała długiej przerwy. Nie kalkulujemy tego, na kogo trafimy w play-off. Chcemy grać dobrą siatkówkę i na tym się skupiamy – powiedział opiekun bielszczanek.

Vesna Djurisić, kapitan Impelu Wrocław, gratulowała rywalkom zwycięstwa i również podkreśliła, że był to zacięty pojedynek. – Miałyśmy w nim momenty dobrej gry, ale było jej za mało, by wygrać. Wciąż popełniamy wiele prostych błędów i rywalki je wykorzystały.  Będziemy walczyć dalej. Przed nami play-off, które są długie. Nadal wierzę w swoją drużynę – powiedziała doświadczona środkowa, dziękując jednocześnie kibicom. Tore Aleksandersen, trener Impelu, wyraził nadzieję, że punkt zdobyty w tym meczu pozwoli jego podopiecznym przypieczętować awans do fazy play-off. Podkreślił jednocześnie nierówną formę swojego zespołu. – Mam wielki szacunek do BKS-u, ale myślę, że dzisiaj pokonaliśmy się sami. Mieliśmy swoje szanse, lecz nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Popełniamy błędy, które nie powinny się zdarzać. Są one frustrujące, ale uważam, że uda nam się je wyeliminować. W play-offach możemy pokazać się ze znacznie lepszej strony.źródło: impelwroclaw.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-02-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved