Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Bilety na mistrzostwa świata w Starych Jabłonkach już dostępne

Bilety na mistrzostwa świata w Starych Jabłonkach już dostępne

fot. archiwum

Na tę chwilę czekała większość fanów siatkówki plażowej. W piątek organizatorzy mistrzostw świata w siatkówce plażowej uruchomili sprzedaż wejściówek na imprezę. Zawody rozpoczną się już za niecałe 5 miesięcy.

Mistrzostwa świata to największa impreza siatkówki plażowej zaraz po igrzyskach olimpijskich. Do tej pory w Starych Jabłonkach odbywały się turnieje Wielkiego Szlema. Teraz ranga zawodów jeszcze bardziej wzrosła, a pula nagród w turnieju wzrasta do miliona dolarów.

Przez siedem dni nad jeziorem Szeląg Mały rywalizować będą najlepsze pary żeńskie i męskie z całego świata. – Ich zmagania na żywo obejrzy w sumie ponad sto tysięcy osób i miliony przed telewizorami. Nie obędzie się bez niespodzianek dla kibiców, jakimi będą tysiące pamiątkowych gadżetów oraz atrakcji pozasportowych, jak Restauracja Mistrzów, koncerty i konkursy – zapowiada Piotr Kaczmarek, PR menedżer turnieju. Organizatorzy zaprezentowali również w piątek dwie areny mistrzostw. Cały sprzęt przywiezie aż 35 samochodów ciężarowych, załadowane tysiącem ton stali. – Główny stadion będzie mógł pomieścić aż 9 tysięcy widzów, czyli niemal tyle, ile największe hale sportowe w Polsce – dodaje Kaczmarek. – Różnica polega jednak na tym, że w Starych Jabłonkach arena zostanie postawiona pod gołym niebem. Drugi stadion pomieści z kolei trzy tysiące kibiców.

Rozpoczęto także dystrybucję biletów na imprezę. Kibice na tę chwilę czekali od dawna i nie mogli się doczekać. Wszystko po to, by już wcześniej zakupić wejściówki i tylko czekać na 1 lipca, kiedy to rozpocznie się impreza. Do środy kibice będą mogli oglądać zmagania najlepszych siatkarzy bezpłatnie.

Cały artykuł w Gazecie Wyborczej – Olsztyn 

źródło: Gazeta Wyborcza

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-02-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved