Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Bogdan Serwiński jest zadowolony ze swojego zespołu

Bogdan Serwiński jest zadowolony ze swojego zespołu

- Dziewczyny grają teraz rytmem bardzo szalonym. Mimo trudów i znużenia liczbą meczów są skoncentrowane, walczą, chcą wygrywać. Jestem naprawdę pełen uznania dla zespołu - przyznaje trener lidera ORLEN Ligi, Bogdan Serwiński.

Muszynianki w ORLEN Lidze idą jak burza, wygrywając mecz za meczem. W sobotę nie dały większych szans PTPS Piła. – Dziewczyny grają teraz rytmem bardzo szalonym. Mimo trudów i znużenia liczbą meczów są skoncentrowane, walczą, chcą wygrywać. Trener w takiej sytuacji jest „happy”. Jestem też naprawdę pełen uznania dla zespołu – mówił po spotkaniu zadowolony trener Bogdan Serwiński.

Rewanż rywalkom w pełni się udał – nawiązał po meczu do pierwszego spotkania obu drużyn, wygranego przez PTPS, trener pilanek. – Jest mi bardzo żal pierwszego seta. Dotknięcie siatki pozbawiło nas wygrania tej partii. Konsekwencją pierwszego seta był początek drugiego. Po własnych błędach zaczęliśmy grę od 0:7 dla przeciwnika. W takim przypadku ciężko jest się pozbierać. W trzecim secie próbowaliśmy nawiązać walkę – opowiadał Mirosław Zawieracz.

O listopadowej klęsce w Pile muszynianki przypominały sobie przed sobotnim spotkaniem. – Teraz do tego meczu podeszłyśmy bardzo honorowo. W Pile rozegrałyśmy chyba najgorszy mecz w tym sezonie. Styczeń jest dla nas bardzo ciężki, dlatego należy się cieszyć, że kolejny przeciwnik został pokonany. Trzeba walczyć, żeby tak było dalej – już po udanym rewanżu zadowolona była kapitan Małopolanek, Aleksandra Jagieło.