Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga M: Cuprum od 0:2 do 3:2 w meczu z MKS Będzin

I liga M: Cuprum od 0:2 do 3:2 w meczu z MKS Będzin

fot. archiwum

W meczach 15. kolejki pierwszej ligi siatkarzy wszystkie spotkania wygrali gospodarze. W tym gronie była również ekipa Cuprum Mundo, choć po dwóch setach nic nie wskazywało, że lubinianie wyjdą zwycięsko z pojedynku z MKS Banimex Będzin.

To właśnie goście prowadzili 2:0 po wygranych setach do 21 i 22. Co ciekawe, przez większość poszczególnych partii to miejscowi prowadzili grę. Wygrane uciekły w samych końcówkach. I gdy wydawało się, że po trzecim secie trzy punkty pojadą do Będzina, Cuprum zaczęło się odradzać. Przestało przede wszystkim psuć zagrywki i popełniać proste błędy. Kolejne emocjonujące sety miejscowi wygrali do 19, 21 i 10.

W drugim meczu z rzędu MVP spotkania wybrano kapitana Cuprum Mundo Macieja Kordysza.MVP moim zdaniem powinno być dla całego zespołu. Z opresji i 0:2 wyszliśmy na 3:2. Idziemy za ciosem. To już nasza trzecia wygrana z rzędu – powiedział wyróżniony siatkarz.

Cieszę się, że drużyna się podniosła po słabych dwóch pierwszych setach. Zmiennicy po raz kolejny pokazali, że nie są jedynie dodatkowymi ludźmi na treningu. Są po prostu wartością dodatnią tej drużyny. Każdy, kto wszedł, wniósł bardzo dużo od siebie. Od trzeciego seta chłopcy zrozumieli, że z Będzinem trzeba zagrać bardzo mocno. Narzuciliśmy swój styl gry dopiero od trzeciej odsłony. Cieszę się z wygranej i gratuluję drużynie – podsumował trener Paweł Szabelski.Po wygranej z Będzinem lubińscy siatkarze awansowali na trzecie miejsce w pierwszoligowej tabeli.

Cuprum Lubin – MKS Banimex Będzin 3:2
(21:25, 22:25, 25:16, 25:21, 15:10)

Zobacz również:
Wyniki 15. kolejki oraz tabela I ligi mężczyzn

źródło: miedziowe.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-01-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved