Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > W ZAKSIE wszyscy zgodni – „to był ciężki mecz”

W ZAKSIE wszyscy zgodni – „to był ciężki mecz”

fot. archiwum

Po zwycięstwie w drugim meczu I rundy play-off Ligi Mistrzów w ZAKSIE wszyscy byli ogromnie zmęczeni, ale też bardzo szczęśliwi. - Całe szczęście, że mamy bardzo dobrą drużynę, uzupełniamy się wzajemnie - mówił tuż po spotkaniu Paweł Zagumny.

To był bardzo ciężki mecz, co widać po wyniku. Gospodarze zagrali bardzo dobrze, my z kolei falowaliśmy i dobre sety przeplataliśmy złymi – mówił tuz po spotkaniu zmęczony, ale zadowolony kapitan ZAKSY, Paweł Zagumny. Całe szczęście, że mamy bardzo dobrą drużynę, uzupełniamy się wzajemnie i widać było, że zawodnicy, którzy weszli, zmienili oblicze meczu – zauważył rozgrywający kędzierzynian.

To wspaniała wygrana, zwłaszcza biorąc pod uwagę końcówkę czwartego seta, w którym Noliko prowadziło już 24:21, a my wróciliśmy do gry – mówił trener ZAKSY, Daniel Castellani, zwracając uwagę na kluczowy moment meczu. – Ogromnie żałujemy, że nie wykorzystaliśmy szansy na wygranie tego spotkania. Mieliśmy realne szanse, by doprowadzić do złotego seta – stwierdził drugi trener Noliko Maaseik, Johan Verstappen.

Emocje udzieliły się również obecnej w Maaseik pani prezes kędzierzyńskiego klubu. – Przy walce punkt za punkt nie wiedziałam, która drużyna wygra… Ale wygrała ta lepsza, czyli ZAKSA. Cieszmy się z tego, byle tak dalej. Był to bardzo ciężki mecz, współczułam im, że muszą tak długo grać, gratulacje dla całej drużyny – cieszyła się po końcowym gwizdku sędziego Sabina Nowosielska.źródło: CEV, inf. własna, Radio Park

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-01-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved