Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Aleksandra Liniarska: Myślę, że wrócimy do swojej dobrej gry

Aleksandra Liniarska: Myślę, że wrócimy do swojej dobrej gry

fot. archiwum

- Zdarzały się gorsze mecze, gdzie miałyśmy gorsze przyjęcie. Myślę, że wrócimy do swojej dobrej gry i będzie to nam wszystko wychodziło pozytywnie - mówiła po meczu z BKS-em środkowa MKS-u Dąbrowa Górnicza, Aleksandra Liniarska.

Na początku gratulacje za zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu. Trudny teren, trudny przeciwnik, a jednak udało się wygrać po zaciętych pięciu setach.

Aleksandra Liniarska:Dziękuję za gratulacje. Myślałam, że w tym czwartym secie dogoniłyśmy już rywalki i że go wygramy. No ale szala przechyliła się na stronę przeciwniczek. Ważne, że wykończyłyśmy to w tie-breaku i że wygrałyśmy to spotkanie za dwa punkty na trudnym terenie. Bardzo się z tego cieszę.

Spotkanie wyglądało dosyć dziwnie – jedna drużyna wygrywa jednego seta, druga kolejnego i jeszcze przewagi były dosyć wysokie, bo do 14, do 19.Nie wiem czym to jest spowodowane. Tak jakoś dziwnie, że na jednej stronie grało nam się lepiej, a gdy przeszłyśmy na drugą, to grałyśmy gorzej. Nie można na to oczywiście zrzucać. A przestoje? Nie mam pojęcia czym były spowodowane.

Im bardziej próbowałyście skończyć atak, zdobyć punkt, tym bardziej widać było, że na złość nie wychodzi.

Może to z tego powodu, że bardzo, bardzo chcemy i czasami tak jest, że im bardziej człowiek chce, to tym bardziej nie wychodzi. W siatkówce potrzeba też troszeczkę szczęścia, a czasami nam go brakowało w tych najważniejszych momentach.

Momentami przyjęcie słabło, również w ataku myliłyście się kilka razy.

Nie powiem, żeby tak było. Bywały gorsze mecze, gdzie miałyśmy gorsze przyjęcie. Myślę, że wrócimy do swojej dobrej gry i będzie to nam wszystko wychodziło pozytywnie.

Chciałbym cię pochwalić za dobrą grę na środku. Dzisiaj pokazałaś się z dobrej strony, grałaś dobrze w bloku.

Dziękuję za pochwałę. Chciałabym jeszcze do tego dołożyć troszeczkę ataku, bo jakoś w nim mi jeszcze nie idzie tak jak bym sobie tego uczyła. Mam nadzieję, że do tego bloku dołożę skuteczność w ataku i że będzie to dobrze wyglądać.

Rozmawiał: Emil Szer

źródło: mks.dabrowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-01-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved