Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Rezygnacja trenera Siarki Tarnobrzeg

Rezygnacja trenera Siarki Tarnobrzeg

fot. archiwum

Z trenerskiej pracy z drugoligowymi siatkarkami Anser Siarki Tarnobrzeg zrezygnował Andrzej Dróbkowski. Jak podano, powodem tej decyzji są problemy zdrowotne byłego już szkoleniowca drużyny. Jego miejsce zajął Paweł Duda.

Andrzej Dróbkowski w styczniu prowadził z drużyną już tylko zajęcia treningowe. W ligowych pojedynkach zespołem dowodził Paweł Duda, który teraz został nowym szkoleniowcem tarnobrzeskiego teamu.

Trener Dróbkowski z początkiem listopada ubiegłego uroku, przed wyjazdowym meczem z Pogonią w Proszowicach, miał udar i przebywał w szpitalu. Na krótko funkcję szkoleniowca przejęła wówczas Barbara Mysiak. Nie mogąc jednak pogodzić jednoczesnej pracy z seniorkami i juniorkami tarnobrzeskiej drużyny, szybko z niej zrezygnowała. Zespół przejął Piotr Duda, prowadząc drużynę do momentu powrotu trenera Dróbkowskiego, który nastąpił z początkiem stycznia. Od tego momentu Duda był z drużyną na meczach, a Dróbkowski jedynie na zajęciach treningowych. Sytuacja taka nie trwała jednak długo. – Trener Dróbkowski nie chciał się narażać na ciągłe stresy, dlatego zrezygnował – powiedział dziennikowi Echo Dnia Robert Chmiel, prezes Tarnobrzeskiego Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Siatkowej.

Przed trenerem Dudą postawiono zadanie utrzymania miejsca w gronie drugoligowców. Zespół z Podkarpacia czeka sporo pracy, aby ten cel udało się osiągnąć. Obecnie drużyna Siarki plasuje się na przedostatniej pozycji w grupie IV.źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-01-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved